Tygodnik Rybnicki – wywiad z 2015 roku

Jak ten czas szybko leci. W 2015 roku udzieliłam wywiadu do lokalnej gazety (Tygodnik Rybnicki), a nawet dostałam się na okładkę. Jaka ja byłam wtedy szczęśliwa. ❤️❤️ Cieszyłam się jak dziecko, że ktoś chce napisać o tym co robię… Chociaż wielu wróżyło mi szybki koniec (byli też ci, co wspierali  – mój mąż Andrzej), bo są portale randkowe, bo Czerwionka- Leszczyny to małe miasto. Ci co tak mówili już dawno siedzą cicho, a ja robiłam i robię swoje.

Tygodnik Rybnicki

Tygodnika Rybnickiego już nie ma, a ja nadal łączę ludzi w pary. Udowodniłam, że ciężką pracą, pasją, sercem i wytrwałością można zdziałać cuda. Połączyłam wiele par, wydałam kilka książek, e-booków, audiobooków, napisałam tekst piosenki, który daje nadzieję i doprowadza ludzi do łez. Na trasie Swatka Anna w Twoim Mieście odwiedziłam wszystkie miasta wojewódzkie. Organizowałam wieczorki zapoznawcze. Obecnie mam klientów z pierwszych stron gazet, a z moich usług korzystają ludzie z różnych zakątków świata. Przetrwałam.

Udowodniłam, że ograniczenia są tylko w głowie, jeśli czegoś mocno chcę, to mogę to osiągnąć. Mam apetyt na więcej. Dlatego w przyszłym tygodniu rusza pierwsza moja platforma dla singli i par Akademia Swatki, do której możesz zapisać się TUTAJ.

I chociaż od tamtego wywiadu w lokalnej gazecie minęło wiele czasu. Chociaż regularnie udzielam wywiadów w telewizji, radiu, prasie, portalu, to za każdy z nich jestem wdzięczna. Tak jak za każdą połączoną parę oraz za każde miłe słowo.

Pozdrawiam,

Swatka Anna

tygodnik rybnicki

Dodaj komentarz