Wydarzenia Tygodnia 37

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 37!

Wydarzenia Tygodnia 37

Oj co to był za tydzień… Za sprawą Ilony Joanny Adamskiej, która zorganizowała premierę książki: Lwice Biznesu podczas Gali Lwic Biznesu w Warszawie, spędziłam cudowny wieczór w towarzystwie ludzi sukcesu. Otrzymałam wyróżnienie oraz książkę. Dodatkowo wylicytowałam piękny obraz, który zawiśnie w siedzibie mojej firmy w Czerwionce. Dołożyłam małą cegiełkę do wyjazdu na wakacje dzieci z fundacji Joanna Radziwiłł ❤️

https://www.facebook.com/opiekunczeskrzydla

Gorąco zachęcam wszystkich którzy mogą pomóc. Dzieci liczą na naszą pomoc. Kiedyś byłam takim dzieckiem. Więc doskonale wiem, jak to jest…Warto pomagać!

A co jeszcze się działo?

Standardowo umawiałam klientów na randki, zapisywałam przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce i podczas pobytu w Warszawie oraz klienci korzystali z samodzielnej rejestracji przez www.zolyty.pl

Udzieliłam trzech wywiadów, otrzymałam propozycję kolejnego wywiadu, spędziłam czas z rodziną, pracowałam nad kursem do Akademii Swatki.

Akademia Swatki

Zapisz się na listę zainteresowanych! Wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

Wielkimi krokami zbliża się PREMIERA mojej platformy kursowej pod nazwą „Akademia Swatki”. Jestem bardzo dumna, że mogę Cię do niej zaprosić.

Akademia Swatki to platforma edukacyjna przeznaczona zarówno dla singli, jak i dla par. To miejsce, w którym będziesz mieć dostęp do wszystkich moich produktów elektronicznych oraz kursów online.

Będę Cię informować na bieżąco, co znajdziesz na platformie po zakupie oraz jakie mam plany na przyszłość. A wiedz, że są bardzo ambitne.

Tylko osoby zapisane na listę otrzymają możliwość dołączenia w pierwszej kolejności i niespodziankę.

Plany na nowy tydzień

Zaplanowane mam wideorozmowy, osobiste zapisy klientów w biurze w Czerwionce, umawianie na randki, nagrywanie kursu, czas z rodziną, czas dla siebie.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

wydarzenia tygodnia 37

Dodaj komentarz