Oferty

Oni już mi zaufali. Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy naszych klientów.

Panowie

M46/09/77/O

Witek, 46letni rozwodnik. Chirurg. Zadbany szatyn średniego wzrostu o piwnych oczach. Ateista o tolerancyjnych poglądach. Znak zodiaku strzelec. Gra w tenisa i lubi jeździć na rowerze. Szuka młodszej, wykształconej partnerki która zostanie towarzyszką jego życia.

M32/11/91/U

Grzegorz, 32letni kawaler. Menadżer ds. rozwoju biznesu. Niebieskooki, wysoki blondyn. Agnostyk. Znak zodiaku byk. Lubi wspinaczkę górską i aktywny odpoczynek. Hobbystycznie interesuje się fotografią. Szuka partnerki młodszej lub w tym samym wieku, która myśli o założeniu rodziny.

M55/03/68/D

Jan, 55letni wdowiec. Inżynier Automatyk. Puszysty, zadbany brunet o szarych oczach. Niewierzący. Znak zodiaku bliźnięta. Grywa w klubie szachowym i lubi rozwiązywać krzyżówki. Szuka spokojnej partnerki z poczuciem humoru, która będzie dotrzymywać mu towarzystwa.

M39/12/84/K

Tomasz, 39letni kawaler. Specjalista ds. kontrolingu. Średniego wzrostu, o rudych włosach i brązowych oczach. Wyznawanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku wodnik. Lubi czytać książki historyczne i oglądać filmy akcji. Biega na długie dystanse. Szuka partnerki, która myśli o stałym związku.

M45/01/78/G

Radosław, 45letni kawaler. Specjalista ds. zaopatrzenia. Wysoki brunet o zielonych oczach. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku baran. Dla sportu grywa w squasha. Szuka wierzącej partnerki, która myśli o założeniu rodziny.

M30/07/93/R

Artur, 30letni kawaler. Mechanik samochodów wojskowych. Średniego wzrostu brunet o ciemnych oczach. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku rak. Lubi majsterkować i pilotować drona. Szuka partnerki, która myśli o poważnym związku i może przeprowadzić się z nim do Niemiec.  

JESTEM W WERSJI MOBILE, NIE EDYTUJĘ TYM RAZEM CZERWONEGO POLA (PONIŻEJ), TYLKO ZWYKŁY TEKST

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

WKLEJAM TEN SAM TEKST 

pANIE

K28/07/95/D

Dominika, 28letnia panna. Pielęgniarka. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku baran. Uczuciowa brunetka z niebieskimi oczami. Uprawia areobik i jazdę na rolkach. Lubi włoską kuchnię. Pragnie poznać partnera, który myśli o stałym związku i w przyszłości chce założyć rodzinę. 

K34/05/89/M

Beata, 34letnia wdowa. Fizjoterapeutka. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku waga. Wysoka blondynka o zielonkawoszarych oczach. Jej pasją jest muzyka i taniec. Lubi aktywnie spędzać czas. Marzy o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci.

K67/01/56/J

Iwona, 67letnia rozwódka. Główna księgowa. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku rak. Średniego wzrostu, o gołębim odcieniu włosów i niebieskich oczach. Pasjonuje się ogrodnictwem oraz lubi długie wędrówki po lesie. Szuka partnera, który lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, a nie w domu przed telewizorem.

K42/09/81/W

Aldona, 42letnia panna. Kierowniczka działu zakupów w dużej międzynarodowej firmie. Agnostyczka. Znak zodiaku lew. Interesuje się kulturą Francji i biegle mówi po francusku. Szuka partnera, który lubi podróże i myśli poważnie o stałym związku.

K55/04/68/W

Ula, 55letnia wdowa. Optometrystka w salonie optycznym. Puszysta blondynka o niebieskich oczach. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku strzelec. Pogodna miłośniczka zwierząt i przyrody. Uwielbia wypady na Mazury i wypoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta. Szuka pana w podobnym wieku, który zechce zostać jej towarzyszem życia.

K29/09/94/S

Joanna, 29letnia panna. Analityk sprzedaży. Niska, o kręconych rudych włosach i zielonych oczach.

Niewierząca. Znak zodiaku byk. Pasjonuje się fotografią krajobrazu i lubi zwiedzać parki narodowe. Jej marzeniem jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aby zwiedzić park Yellowstone. Szuka partnera z wyższym wykształceniem, który kocha przyrodę.

K39/08/84/G

Krystyna, 39letnia rozwódka z 10letnią córką. Dentystka z własną działalnością. Agnostyczka. Znak zodiaku wodnik. Sympatyczna szatynka z ciemnobrązowymi oczami. Lubi sporty wodne. Poza sezonem pływa na basenie. Szuka partnera, który myśli o stałym związku. Może posiadać dzieci z poprzedniego związku.

 

K33/12/90/R

Zofia, 33 letnia panna. Farmaceutka. Wyznanie rzymskokatolickie. Znak zodiaku baran. Jak sama siebie określa jest typem spokojnej domatorki. Ciepła i uczynna. W weekendy pomaga w schronisku dla zwierząt jako wolontariuszka. Szuka partnera, który pragnie założyć rodzinę.  

JAK ZROBIĆ DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku matrymonialnym, czy to podczas korzystania z aplikacji randkowych czy moich usług, pamiętaj przede wszystkim o dobrym zdjęciu. Warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa.  Potraktuj to jako inwestycję w swoje szczęście. Nie zapomnij o schludnym stroju. Unikaj wyzywających póz jeśli zależy ci na stałym związku, a nie jednej gorącej nocy. Uzupełnił swój profil o istotne wiadomości. Profile z samym zdjęciem pozbawione opisu są najczęściej odrzucane przez użytkowników  aplikacji i portali randkowych. Jeśli chcesz poznać więcej moich rad zapraszam cię do mojego sklepu. Znajdziesz tam praktyczny poradnik „Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie”.