Pochodzę z Rudy Śląskiej, z biednej dzielnicy przemysłowej i śmiało mogę powiedzieć, że jestem z tego dumna. Miejsce urodzenia nie zdeterminowało mojego losu. Od dziecka walczyłam o lepszą przyszłość dla siebie i swoich bliskich. Doświadczyłam wiele, ale bez tego nie byłabym dziś sobą. Ciężko zapracowałam i dalej pracuję na swój sukces.

Już jako nastolatka swatałam ze sobą znajomych i udzielałam porad randkowych. Pomogłam kuzynowi zdobyć miłość jego życia. Sama młodo wyszłam za mąż, a nie długo potem na świecie pojawił się mój pierwszy syn – Alan. Macierzyństwo odmieniło zupełnie moje życie, można powiedzieć że w pewien sposób dodało mi skrzydeł. Od tego momentu zaczęłam walczyć nie tylko o swoje szczęście, ale przede wszystkim o szczęście mojego dziecka. Niestety oznaczało to rozstanie z pierwszym mężem. Trudne doświadczenie rozwodu pomaga mi dzisiaj w pracy z klientami. Doskonale rozumiem sytuację wielu z nich i wiem, że nigdy nie można się poddawać. Jeśli w Twoim życiu zamykają się jakieś drzwi, to tylko po to by otworzyły się nowe, prowadzące do innego życia.

Obecnego męża poznałam w dosyć zabawnych okolicznościach. Znałam go przelotnie i chciałam wyswatać go ze swoją koleżanką. Andrzej domyślił się jednak, że to nie Dorota pisze do niego wiadomość, w której proponuje spotkanie. I tak umówiliśmy się na pierwszą randkę. Od ponad 15 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Doczekaliśmy się dwójki dzieci, Artura i Amelki. Wszyscy razem tworzymy wyjątkową „drużynę A”.

Pierwsza firma, którą założyłam, nie wiele miała wspólnego z miłością. Działałam bowiem na rynku kredytów bankowych. Utworzyłam nawet kilka oddziałów. Jednak w 2013 roku poczułam wypalenie zawodowe. Coraz częściej nie widziałam sensu w tym co robię. Na koniec dnia brakowało mi poczucia misji, że zrobiłam coś dobrego. Uznałam to za znak od losu. Nadszedł dobry moment na realizację swoich marzeń. Postanowiłam założyć własne biuro matrymonialne i zacząć robić to co najbardziej kocham, czyli łączyć samotnych ludzi.  Tak zostałam Swatką Anną. Od ponad 10 lat mam szczęście pracować z ludźmi i przemieniać ich życie na lepsze. Dużo się przez ten czas nauczyłam. Staram się nieustannie podnosić swoje kompetencje.  Wierzę, że w ten sposób staje się jeszcze bardziej skuteczna.

Na swoim koncie mam wiele sukcesów. Oficjalnie połączyłam już ponad 300 par, a nieoficjalnie jeszcze więcej. Jestem autorką 6 książek o tematyce związkowej:

Jestem również autorką wielu ebooków i kursów. Pragnę dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, aby jak najwięcej osób mogło stworzyć udane i satysfakcjonujące związki, ponieważ samotność to obecnie plaga naszych czasów.

W 2019 odwiedziłam każde miasto wojewódzkie w Polsce. Byłam na trasie „Swatka Anna w Twoim Mieście” i spotykałam się z singlami. Z tej podróży powstało wiele par, ślubów i nawet urodziły się dzieci. Wielokrotnie miałam okazję gościć w programach telewizyjnych tj. „Dzień dobry TVN”, czy „Pytanie na Śniadanie”. W 2022 roku zrealizowałam projekt „Romantyczna Polska”. Stworzyłam mapę romantycznych miejsc w Polsce, które nadają się idealnie na wyjazd we dwoje. Nie długo pojawi się moja 7 książka, która będzie uwieńczeniem tego projektu. Od 2023 roku buduję wraz z mężem chatkę miłości. Dom położony w górach, który uczyni moje usługi jeszcze bardziej ekskluzywnymi. Cieszę się, że mogłam przedstawić Ci moją historię i na chwilę zaprosić do mojego świata. Mam nadzieję, że spotkamy się osobiście!

JAK DZIAŁAM?

Z myślą o różnych ludziach i ich potrzebach stworzyłam cztery wyjątkowe pakiety. Dzięki temu mogę z pełnym zaangażowaniem wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i kompleksowo objąć ich opieką, jeśli tylko mają takie życzenie. Często pytacie mnie  jak wygląda poszukiwanie wymarzonego partnera/ partnerki. Schemat mojego działania różni się w zależności od pakietu, jednak można wyciągnąć pewne wspólne kroki.

1.

Zapis

Zapis następuje przez wideorozmowę lub osobiście, w zależności od pakietu.

2.

Konsultacje

Szczegółowo zbieram informację o tobie, twoich oczekiwaniach i preferencjach.

3.

Randkowanie

Regularnie za pośrednictwem maila lub telefonu otrzymujesz profile kandydatów/ kandydatek. W tym czasie zaczynasz również randkować.

4.

Analiza

W pakiecie złotym i platynowym po każdej pierwszej randce z nowym kandydatem/ kandydatką następuje konsultacja zwrotna, dzięki czemu poznaje twoje odczucia i jeszcze skuteczniej mogę wyjść na przeciw twoim oczekiwaniom.

5.

Związek

Zwieńczeniem moich działań jest twój szczęśliwy związek. Mogę pochwalić się wysoką skutecznością w łączeniu par pod względem charakterologicznym.

BAZA OSOBOWA

Od ponad 10 lat działam na rynku matrymonialnym. Przez moje biuro przewinęło się co najmniej kilka tysięcy osób. Codziennie odbieram telefony i maile od zainteresowanych moimi usługami. Od samego początku tworzę i nieustannie rozwijam bazę osobową moich klientów. Dzięki temu  mogę przedstawiać atrakcyjne oferty, odpowiadające oczekiwaniom korzystających z mojej pomocy. Jeśli  wymagania odnośnie przyszłego partnera/ partnerki odbiegają od profili widniejących w mojej bazie, rozpoczynam poszukiwania wszelkimi innymi drogami*. Jestem zarówno odważna jak i kreatywna w swoich działaniach, dlatego mogę pochwalić się wysoką skutecznością.

*dotyczy pakietu srebrnego, złotego oraz platynowego.