Jeśli nie chcesz tracić czasu na długie i bezowocne poszukiwania odpowiedniego partnera/ partnerki, dobrze trafiłeś. Już dzisiaj możesz wziąć szczęście w swoje ręce i wyjść miłości na przeciw. Od ponad 10 lat z pełnym profesjonalizmem łączę ludzi w pary. Odniosłam wiele sukcesów w tej materii i mogę się pochwalić wysoką skutecznością. Pozwól, że teraz pomogę i Tobie.

Ważne informacje:

Jeśli nie stać cię na jeden z aktywnych pakietów możesz skorzystać ze Wpisu do Bazy Singli Swatki Anny (kliknij tutaj). Do wyboru masz dwie opcje – wpis na 6 miesięcy za 699 zł, lub na 12 miesięcy za 999 zł. 

MINI PAKIET BRĄZOWY

cena: 8 000 zł

PAKIET SREBRNY

cena: 14 000 zł

PAKIET ZŁOTY

cena: 23 000 zł

z dopłatą 10 000 zł po szczęśliwym połączeniu

PAKIET PLATYNOWY

osobista opieka Swatki Anny

cena ustalana indywidualnie

WIDEOKONSULTACJA ZE SWATKĄ ANNĄ

Pragniesz omówić swoją sytuację ze Swatką Anną, szczegółowo przeanalizować swój typ osobowości i dotychczasowe związki? Chcesz odkryć przyczynę swoich randkowych niepowodzeń? Możesz to zrobić w dogodnym dla ciebie terminie, korzystając z godzinnej wideokonsultacji.

Jestem certyfikowanym coachem relacji. Posiadam również bogate doświadczenie w zakresie związków. Chętnie pomogę ci otworzyć się na odwzajemnioną miłość. 

Koszt jednorazowej konsultacji to 350 zł.

wpis do bazy singli

Jeśli nie stać cię na jeden z aktywnych pakietów możesz skorzystać z opcji Wpisu do Bazy Singli. Do wyboru masz dwie możliwości:

  • Wpis do Bazy na 6 miesięcy za 699 zł
  • Wpis do Bazy na 12 miesięcy za 999 zł

Wpis do Bazy to bierne uczestnictwo w procesie swatania. W pierwszej kolejności łączę moich aktywnych klientów, którzy skorzystali z jednego z czterech dostępnych pakietów. Bywa jednak czasem, że nie mam dla kogoś idealnego połączenia, wtedy sięgam po Bazę Singli. Decydując się na Wpis nie otrzymujesz regularnych ofert, ale masz realne szanse, że prędzej czy później odezwę się do ciebie z ofertą.   

 

voucher

Masz przyjaciółkę bądź przyjaciela od serca? A może ktoś z Twoich najbliższych jest singlem lub singielką i skrycie marzy, by to zmienić? Zamiast tradycyjnego prezentu, możesz podarować im na urodziny upragnioną miłość. Nie zwlekaj i zakup voucher na usługi Swatki Anny już dziś.


PARY JEDNOPŁCIOWE

Obecnie kojarzę także pary jednopłciowe. Wierzę, że każdy ma prawo do szczęścia i miłości i nie ma jednego przepisu, ani jednej drogi by to osiągnąć. Ponieważ wymaga to ode mnie indywidualnych poszukiwań, usługa dostępna jest tylko w wybranych pakietach (pakiet złoty i platynowy).