Jeśli nie chcesz tracić czasu na długie i bezowocne poszukiwania odpowiedniego partnera/ partnerki, dobrze trafiłeś. Już dzisiaj możesz wziąć szczęście w swoje ręce i wyjść miłości na przeciw. Od ponad 10 lat z pełnym profesjonalizmem łączę ludzi w pary. Odniosłam wiele sukcesów w tej materii i mogę się pochwalić wysoką skutecznością. Pozwól, że teraz pomogę i Tobie.

Ważne informacje:

Cennik obowiązuje od 01.01.24r. Obecnie łączę w pary również osoby tej samej płci w pakiecie złotym oraz platynowym. Dodatkowo dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na aktywne uczestnictwo (również osoby które, szukają partnera/partnerkę tej samej płci) dostępny jest wpis do bazy singli swatki Anny Dodatkowo dla osób które, chcą aktywny pakiet ale nie mogą sobie pozwolić na pakiet 6 miesięczny powstał Mini Pakiet Brązowy 

 

PAKIET BRĄZOWY

cena: 7 000 zł

PAKIET SREBRNY

cena: 13 000 zł

PAKIET ZŁOTY

cena: 23 000 zł

z dopłatą 10 000 zł po szczęśliwym połączeniu

PAKIET PLATYNOWY

osobista opieka Swatki Anny

cena: 53 000 zł

WIDEOKONSULTACJA ZE SWATKĄ ANNĄ

Pragniesz omówić swoją sytuację ze Swatką Anną, szczegółowo przeanalizować swój typ osobowości i dotychczasowe związki? Chcesz odkryć przyczynę swoich randkowych niepowodzeń? Możesz to zrobić w dogodnym dla ciebie terminie, korzystając z godzinnej wideokonsultacji.

Jestem certyfikowanym coachem relacji. Posiadam również bogate doświadczenie w zakresie związków. Chętnie pomogę ci otworzyć się na odwzajemnioną miłość. 

Koszt jednorazowej konsultacji to 350 zł.

DZIEŃ ZE SWATKĄ ANNĄ

Czy jedno spotkanie  jest w stanie odmienić życie? Jestem przekonana, że tak! Sama nie raz korzystałam z usług ekspertów i każda rozmowa z nimi była dla mnie cenną lekcją, po której wprowadziłam zmiany do swojego życia i biznesu. Jako profesjonalistka chętnie wprowadzę cię w tajniki udanego związku. Razem przeanalizujemy twoją wyjątkową sytuację. Pochylimy się nad twoimi oczekiwaniami i szczególnymi potrzebami. Rozmowa nie tylko zbliża, ale także pomaga zobaczyć pewne wydarzenia z innej perspektywy. 

Dzień ze Swatką Anną może się odbyć w dowolnie wybranym przez ciebie miejscu. Poprzedza go rozmowa telefoniczna, podczas której ustalamy wszystkie szczegóły. Jest to usługa „szyta na miarę”  tzn., że chętnie wyjdę na przeciw twoim propozycjom. Podczas spotkania otrzymasz darmowe materiały, które pomogą ci odmienić swoje życie i odnaleźć upragnioną miłość. 

Usługa darmowa w pakiecie platynowym. Obejmuje konsultacje ze Swatką Anną przez 7 godzin w ustalonym terminie. Poza pakietem cena regularna to 10 000 zł.

ZAPYTAJ SWATKĘ ANNĘ

Masz pytania odnośnie związków i relacji? Może przeżywasz kryzys partnerski  i chcesz podpowiedzi, jak go zażegnać? Możesz wysłać do mnie pytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Z pełnym zaangażowaniem odpowiem na dręczące cię kwestie.

Koszt takiej konsultacji, liczony jest od ilości pytań. Każde wycenione jest na 250 zł.

VOUCHER

Masz przyjaciółkę bądź przyjaciela od serca? A może ktoś z Twoich najbliższych jest singlem lub singielką i skrycie marzy, by to zmienić? Zamiast tradycyjnego prezentu, możesz podarować im na urodziny upragnioną miłość. Nie zwlekaj i zakup voucher na usługi Swatki Anny już dziś.

METAMORFOZA ZE SWATKĄ ANNĄ

Pragniesz zwiększyć swoje szansę na rynku matrymonialnym? Pomogę ci pokazać się z najlepszej strony! Specjalnie, na twoje życzenie zorganizuję spotkania z ekspertami od urody i elegancji. Zespół składający się ze stylisty, fryzjera, makijażystki i profesjonalnego fotografa sprawią, że prawdziwie rozkwitniesz.

Cena pakietu zależna jest od ilości ekspertów, z którymi chcesz dokonać swojej metamorfozy. Zapraszam do kontaktu. 


PARY JEDNOPŁCIOWE

Obecnie kojarzę także pary jednopłciowe. Wierzę, że każdy ma prawo do szczęścia i miłości i nie ma jednego przepisu, ani jednej drogi by to osiągnąć. Ponieważ wymaga to ode mnie indywidualnych poszukiwań, usługa dostępna jest tylko w wybranych pakietach (pakiet złoty i platynowy).