Ruszają zapisy do Akademii Swatki!

Jeśli chcesz mieć w jednym miejscu wszystkie moje produkty, korzystać z nich do woli bez żadnego ograniczenia czasowego, zapisz się na listę zainteresowanych.

.
Czym jest Akademia Swatki

Akademia Swatki to platforma edukacyjna, na której znajdziesz wszystkie moje produkty w wersji elektronicznej oraz kursy online.

Akademia powstała z myślą o wszystkich, którzy szukają miłości, ale nie chcą korzystać z usług portali randkowych czy przypadkowych osób. Jest również świetnym miejscem dla par, które chcą utrzymać swój związek w dobrej kondycji, radzić sobie z problemami i rozwiązywać napięcia.

Jestem przekonana, że zarówno single, jak i osoby w stałych związkach znajdą w Akademii Swatki materiały dla siebie.

Wszystkie osoby, które zapiszą się na listę osób zainteresowanych otrzymają ode mnie specjalną zniżkę na dołączenie do Akademii Swatki oraz możliwość skorzystania z oferty w pierwszej kolejności.

Start drugiej edycji Akademii przewidziany jest na październik 2021 roku.

O mnie

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

Ósmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jestem również certyfikowanym coachem relacji. Często zgłaszają się do mnie pary, aby polepszyć relacje w związku. Połączone pary borykają się z różnymi małymi problemami, które najczęściej same tworzą.

Napisałam kilka książek: „Zolytowy Poradnik Randkowy”, „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”, „Jak znaleźć odpowiednią kobietę?”, „Jak randkować bez wychodzenia z domu?” oraz podręcznik dla par „Jak w 21 dni naprawić związek”.

Mam najwspanialszą pracę na świecie – łącze samotne serducha. Dostałam szansę, zmienić czyjeś życie. Zobaczyć z bliska zalążek miłości, pierwsze iskry, niewinne uśmiechy. Zdarza się, że oni jeszcze nie wiedzą, a ja czuję, że właśnie odnalazły się dwie zagubione połówki.

Od 12 lat jestem szczęśliwą mężatką. Wspólnie z mężem dbamy o związek jak o najcenniejszy skarb. Zapraszam Cię do obserwowania moich działań:

Strona internetowa: www.swatkaanna.pl