3 pomysły na zaskakującą randkę

Z poprzedniego wpisu już wiesz gdzie zabrać drugą połówkę na zabawną randkę. Ale zabawna nie zawsze oznacza zaskakująca. Od czasu do czasu warto zaskoczyć miłość naszego życia i zabrać ją na spotkanie z przygodą! Dlatego też w tym wpisie znalazły się 3 pomysły na zaskakującą randkę. Mam nadzieję, że będą one przydatne!

Wypad na gokarty

Niezależnie od tego czy organizujesz randkę jako kobiety, czy jako mężczyzna, to wypad na gokarty dla Twojej drugiej połówki będzie na pewno zaskakującym pomysłem na randkę. Koniecznie sprawdź gdzie w Twojej okolicy można wybrać się na gokarty i zrób rezerwację. Aby nie zdradzić się z pomysłem na randkę, to koniecznie powiedz ukochanej osobie, że obowiązuje strój luźny, sportowy. Na pewno się nie domyśli, jakie szaleństwo jest szykowane!

Tematyczne warsztaty kulinarne

Czy Twoja druga połówka od dłuższego czasu wspominała Tobie, że chciałaby się nauczyć gotowania potraw z nowej dla Was smakowo kuchni? Spełnij więc marzenie ukochanej osoby i zaskocz ją randką organizując wypad na tematyczne warsztaty kulinarne! Oferta szkoleniowa jest bardzo duża i bez problemu znajdziesz coś, co będzie odpowiadało i pasowało Twojej drugiej połówce. A przy okazji i Ty nauczysz się czegoś nowego!

Geocaching

Czy znacie dokładnie okolice, w której mieszkacie? Albo czy wiecie, że zwiedzać miejscowości można nie tylko z przewodnikiem? Jeśli chcesz zaskoczyć drugą połówkę pomysłem na randkę nie tylko w Waszym miejscu zamieszkania, to polecam geocaching! Wystarczy ubrać luźny, sportowy strój, zainstalować odpowiednią aplikację w telefonie i wybrać się na poszukiwanie skarbów! Weźcie ze sobą coś drobnego (by zostawić coś w odnalezionym keszu) oraz długopis, by wpisać się w odpowiednim miejscu.

3 pomysły na zaskakującą randkę

Zaskoczyć partnera czy partnerkę można na wiele różnych sposobów. Przedstawione przeze mnie pomysły z pewnością wprowadzą element zaskoczenia u Twojej drugiej połówki, ale jestem też pewna, że i zachwycenia. Zawsze to powiew świeżości, zdobycie nowych doświadczeń oraz wspomnień, co w relacji jest bardzo ważne!

3 pomysły na zaskakującą randkę

Dodaj komentarz