Jak w 21 dni naprawić związek

Na początku związku wszystko wygląda jak piękny sen. Zakochani po uszy pragniecie, aby tak było już zawsze. Unosicie się kilka centymetrów nad ziemią, nie możecie spać, nie możecie jeść, uśmiechacie się do wszystkich, a na świat patrzycie przez różowe okulary. Mija kilka miesięcy związku, pierwsze zauroczenie zmienia się w trwalsze uczucie, ale nie czujecie już tego euforycznego szczęścia. Powoli do Waszego związku wkrada się rutyna, zaczynają Was dopadać przyziemne sprawy. Z żalem myślicie o tych pierwszych gorących miesiącach i bardzo chcielibyście do tego wrócić… Znacie to uczucie i oboje chcecie zmiany? Zobaczcie, co dla Was przygotowałam. Dobra kondycja związku przekłada się na każdy aspekt Waszego życia. Jesteście parą, kochacie się, dbacie o siebie nawzajem. Dzięki temu Wasze życie jest lepsze, pełniejsze i szczęśliwsze. Jeśli zapomnieliście o tym, co Was połączyło, najwyższy czas sobie o tym przypomnieć. Pomoże Wam w tym podręcznik „Jak w 21 dni naprawić związek”!

Jak w 21 dni naprawić związek?

Co znajdziecie w podręczniku „Jak w 21 dni naprawić związek”. Jeśli zależy Wam na naprawie związku, ważne jest Wasze wspólne zaangażowanie i zaufanie do mnie jako eksperta. Wykonujcie więc po kolei poszczególne zadania, ale uwaga – nie musicie wykonywać ich codziennie! To od Was zależy, w jakim tempie będziecie wykonywać poszczególne kroki.

Czego się nauczycie:

  • jak oczyścić niezdrową atmosferę,
  • jak doceniać partnera, prawić mu komplementy,
  • rozmawiać ze sobą nie tylko o codziennych sprawach,
  • jak sprawić przyjemność ukochanej osobie,
  • dbać o relację każdego dnia, nie tylko od święta.

Co zyskacie:

  • mnóstwo porad i wskazówek na to, w jaki sposób podtrzymać temperaturę związku,
  • pyszne przepisy na romantyczną kolację,
  • pomysły na randki,
  • uczucie, które rozpali się w Was na nowo.

W podręczniku znajdziecie przepyszne przepisy od dietetyczki Ewy Eljasińkiej, która opowiada również o przyprawach i afrodyzjakach, które Was rozpalą do czerwoności! Wybierzcie opcję idealną dla siebie!

Podręcznik „Jak w 21 dni naprawić związek” to 143 strony w formacie A4 wypełnione poradami zebranymi podczas mojej wieloletniej pracy, ćwiczeniami i kartami pracy.

Podręcznik w formie e-booka

[KUPUJEMY E-BOOK] https://zolyty.pl/produkt/jak-w-21-dn…​ Podręcznik w formie papierowej [KUPUJEMY PODRĘCZNIK] https://zolyty.pl/produkt/jak-w-21-dn…

*Podręcznik możecie kupić w wersji papierowej i w wersji elektronicznej. Przewagą podręcznika w wersji papierowej jest to, że znajdziecie w nim karty pracy, które możecie wyciąć, a kupując e-book, musicie wydrukować je samodzielnie.

Jak w 21 dni naprawić związek
https://youtu.be/RQffKN7cNOk

Dodaj komentarz