O miłości w Rodzaju Żeńskim – TVP3 Katowice

Ostatnio, jako zawodowa Swatka, opowiadałam o miłości w Rodzaju Żeńskim. Program ten jest emitowany w telewizji regionalnej TVP3 Katowice. Materiał z nagrania jest jednak dostępny również online. Zapraszam do zapoznania się z nim! Wystarczy, że klikniesz tutaj, aby obejrzeć wideo! W tym wpisie blogowym rozszerzę trochę tematykę, która poruszana była w programie. Mam nadzieję, że z chęcią przeczytacie!

O miłości w Rodzaju Żeńskim

W tym odcinku poruszałyśmy tematykę o tym, jak utrzymać związek. Pamiętajcie, że w związku najważniejsza jest komunikacja. Nawet jeśli coś się dzieje źle, wali się i pali, to nie warto tego trzymać w sobie, tylko lepiej porozmawiać o tym z drugą połówką. Zwłaszcza, jeśli pewne sprawy będą dotyczyły również naszej ukochanej osoby. Nawet jeśli się o coś pokłócicie, to dajcie sobie chwilkę na uspokojenie emocji, ale wróćcie koniecznie do tematu i rozwiążcie problem, który się u Was pojawił.

Poza tym o związek trzeba dbać na co dzień. Jeśli macie dzieci, to założę się, że rzadko kiedy wychodzicie gdzieś tylko we dwoje. Z pewnością jak już zdarzy się wyjście, to zawsze z pociechami. Jako partnerzy musicie spędzać czas tylko ze sobą. Wybierzcie się zatem od czasu do czasu na randkę do restauracji, kawiarni czy na film do kina.

O miłości w Rodzaju Żeńskim

Dodaj komentarz