Walentynkowa Promocja

Uwaga! Uwaga! Walentynkowa Promocja u Swatki Anny! Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? To koniecznie przeczytaj ten wpis do końca, aby poznać wszelkie szczegóły, które dotyczą promocji!

Walentynkowa Promocja

Od dziś, czyli 6 lutego, do poniedziałku, czyli 8 lutego ogłaszam Walentynkową Promocję na swoje produkty oraz usługi! Przygotowałam różne poziomy rabatów, więc warto zapoznać się ze szczegółami tej promocji i po prostu z niej skorzystać! Nie wiem kiedy ponownie trafi się aż taka promocja, więc nie czekaj, tylko skorzystaj z niej już dziś!

Promocja -30%

Promocję -30% przygotowałam na moje produkty elektroniczne, czyli wszystkie e-booki, które znajdują się w moim sklepie internetowym. Co istotne promocją nie jest objęty mój najnowszy e-book, czyli “Jak w 21 dni naprawić związek”.

Promocja -20%

Dla osób, które chcą skorzystać z mojej pomocy przy poszukiwaniu miłości przygotowałam promocję -20% na moje usługi w ramach Pakietu Indywidualnego oraz Pakietu Komfort. Ze szczegółami dotyczących pakietów można zapoznać się na stronie www.zolyty.pl. Przeczytaj i wybierz odpowiedni dla siebie pakiet, a ja zajmę się resztą! Zaznaczam od razu, że ta promocja dotyczy tylko i wyłącznie Pakietu Indywidualnego i Pakietu Komfort przez samodzielną rejestrację na www.zolyty.pl.

Jeśli nie jesteś pewien lub pewna czy dany pakiet lub e-book będzie dla Ciebie, to napisz do mnie, a ja pomogę Tobie wybrać odpowiedni produkt lub usługę!

Walentynkowa Promocja

Dodaj komentarz