Romantyczne filmy na jesienne wieczory

Jesienią wieczory stają się coraz dłuższe, przez co chętniej zostajemy w domu. Zwłaszcza, gdy za oknem jest szaro, buro i ponuro, a do tego pada deszcz. W takiej sytuacji idealnie sprawdzą się romantyczne filmy na jesienne wieczory, które spędzacie we dwoje. Możecie zrobić sobie taką filmową randkę w domu. Wystarczy, że przygotujecie swoje ulubione przekąski i napoje. A jeśli chodzi o wybór filmu, to przychodzę Wam z pomocą!

50 pierwszych randek

Ten film to przykład przepięknej historii miłosnej. Henry jest podrywaczem, który pewnego dnia poznaje Lucy i praktycznie z miejsca się w niej zakochuje. Wspólnie spędzają ten dzień i umawiają się na kolejne spotkanie. Po czasie dowiadujemy się, że Lucy rok wcześniej miała poważny wypadek samochodowy, który spowodował uszkodzenia w mózgu. Nasza bohaterka po obudzeniu się ciągle przeżywa jeden i ten sam dzień, ale nie zapamiętuje żadnych nowych wydarzeń. Henry nie poddaje się i każdego dnia przypomina ukochanej o łączącym ich uczuciu.

To tylko seks

Jamie to rekruterka pracująca dla jednej z nowojorskich firm, która nie ma jeszcze zamiaru się ustatkować. Na ten moment jej życia kariera, jak również przyjemności są dla niej najważniejsze. Pewnego dnia w pracy poznaje Dylana – dyrektora artystycznego z Los Angeles, którego ma zrekrutować do nowojorskiej firmy. Decydują się na układ bez zobowiązań – przyjacielski seks. Ale czy to właśnie w ten sposób zakończy się ich historia? Czy może właśnie przez przypadek znaleźli swoje drugie połówki… w sobie?

Pokojówka na Manhattanie

Marisa jest pokojówką w ekskluzywnym hotelu na Manhattanie. Chris, który jest kandydatem na senatora, omyłkowo bierze ją za gościa hotelowego. Postanawiają spędzić ze sobą romantyczny wieczór, ale nie jest to ich ostatnie spotkanie. W wyniku dramatycznych wydarzeń Chris poznaje prawdę o Marisie. Czy ta informacja wpłynie jakoś na ich miłość?

Romantyczne filmy na jesienne wieczory

Mam nadzieję, że moje propozycje przypadły Wam do gustu! Może i są to starsze filmy, ale nadal mają w sobie tej miłosnej, romantycznej magii, którą w filmach uwielbiam!

Dodaj komentarz