Wydarzenia Tygodnia 46

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 46!

Wydarzenia Tygodnia 46

Jestem szczęściarą! Wykonuję pracę, którą kocham, a na dodatek mogę pracować gdzie tylko mam ochotę. I tak było w ostatnim tygodniu. Zapisywałam klientów przez wideorozmowy, ale również osobiście w biurze w Czerwionce i w Warszawie, klienci zapisywali się sami poprzez www.zolyty.pl.

Co jeszcze wydarzyło się u mnie w tym tygodniu?

Kiedy czekałam na pociąg w kawiarni na dworcu, to pisałam teksty do mojej kolejnej książki. Miałam taką wenę, że pisanie kontynuowałam w trakcie samej podróży pociągiem, a później w restauracji, kiedy czekałam na spotkanie z klientem. W pokoju hotelowym udzieliłam konsultacji telefonicznej osobie, która potrzebowała mojej pomocy.

W piątek zawitałam do Warszawy, ponieważ byłam na spotkaniu biznesowym. Było ono cudowne! Cieszę się, że ponownie mogłam spotkać się z inspirującymi kobietami z Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Sobota z kolei była dla mnie bardzo pracująca. Od rana, będąc nadal w Warszawie, przyjmowałam klientów w moim biurze. Następnie spieszyłam się na pociąg, ponieważ o godzinie 17.00 miałam spotkanie z klientem w moim biurze w Czerwionce. Połowę niedzieli spędziłam ze swoją rodziną, a teraz jestem ponownie w drodze do Warszawy. Wieczorem czeka mnie kolejne spotkanie z innymi kobietami biznesu. Nie mogę się go doczekać!

Plany na nowy tydzień

W poniedziałek zawitam do telewizji śniadaniowej, o szczegółach poinformuję Was później! Potem wracam z Warszawy do swoich stron, ponieważ na godzinę o 17:00 zaplanowane mam spotkanie w Czerwionce z klientem VIP. Od wtorku do piątku będę umawiała singli na randki, zapisywała nowych klientów, a także pracowała nad nowym kursem. W sobotę będę odpoczywała na romantycznym wyjeździe z moim kochanym mężem. To on zorganizował wyjazd, bo ja ostatnio za dużo pracuję i chce spędzić z żoną czas tylko we dwoje.

Cudownego Tygodnia,
Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 46

Dodaj komentarz