Wydarzenia Tygodnia 30

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 30!

Wydarzenia Tygodnia 30

Kiedy człowiek wie czego pragnie, a jeszcze wie, że ktoś liczy na niego, to krok po kroku realizuje wizję, która jest zgodna z misją firmy.

Od 8 lat łączę ludzi w pary, wiem z jakimi trudnościami wiąże się poszukiwanie miłości. Dlatego cały czas powtarzam, że znalezienie partnera, to nie kupno lodówki. Tu w grę wchodzą uczucia, przeszłość, która ma ogromny wpływ na poszukiwania, przekonania oraz wymagania… Więc abym mogła pomóc większej liczbie ludzi, działam po swojemu. Dlatego właśnie piszę poradniki randkowe, e-booki, nagrywam audiobooki i tworzę kursy online. Jestem zdeterminowana i gotowa na drogę, którą wybrałam wiele lat temu. Więc wymagam, ale od siebie. Czas nie jest z gumy, jestem mamą Amelki, Artura, Alana. Żoną Andrzeja, prowadzę firmę, więc kiedy chcę zrobić coś więcej, to wstaję o 4:00 w tygodniu czy o 7:00 w niedzielę, działam, bo właśnie tak dyktuje mi serce.

Tak też było w ostatnim tygodniu. Każdego dnia pracowałam na rzecz singli i par. Umawiałam na randki, zapisywałam klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce, klienci zapisywali się przez www.zolyty.pl

Udzieliłam kilku wywiadów, konsultacji, również skorzystałam z konsultacji eksperta w sprawie mediów społecznościowych.

Pracowałam nad bardzo obszerny kursem online: Jak znaleźć odpowiedniego partnera. Ten kurs będzie dostępny w Akademii Swatki Online, cała Akademia Swatki będzie bezpłatna dla obecnych i przyszłych klientów VIP oraz płatna dla każdego. Kurs będzie również dostępny w samodzielnej sprzedaży. Spędziłam czas z rodziną. Czytałam książkę.

Plany na Nowy Tydzień

Wideorozmowy, konsultacje, umawianie na randki. Praca nad kursem online, wywiad, spotkanie biznesowe, czas z rodziną.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 30
Anna Guzior-Rutyna

Dodaj komentarz