Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!

Myślę, że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli zrobisz złe pierwsze wrażenie, automatycznie tracisz szansę na poznanie kogoś ciekawego.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą i nic na to nie poradzisz. Trzeba się z tym pogodzić i zadbać o swoje zdjęcie profilowe. Dlatego przygotowałam dla Ciebie bezpłatny e-book „Praktyczne porady jak przygotować atrakcyjne zdjęcie profilowe, dzięki któremu zdobędziesz upragnioną miłość”.

Łączę ludzi w pary już wiele lat i niejedno słyszałam i widziałam. Gdy ktoś mi mówi, że nie liczy się dla niego wygląd, a tylko to, co jest w środku, z doświadczenia wiem, że to bujda. Z natury jesteśmy obserwatorami, a pierwszego wrażenia nie robi się intelektem, a właśnie wyglądem.

Przeglądając profil potencjalnego kandydata/kandydatki w pierwszej kolejności zwracamy uwagę, jak prezentuje się na zdjęciu i co to zdjęcie mówi o nim/o niej. Zwracamy uwagę nie tylko na wygląd fizyczny, ale także na ubiór. Drugorzędne znaczenie mają pozostałe dane, które umieszczamy na profilu np. o naszych zainteresowaniach, wykształceniu.

Nie twierdzę, że nie są one istotne, wręcz przeciwnie, ale jeśli nasze zdjęcie wzbudzi w drugiej osobie odrazę, niechęć lub inne negatywne emocje, nawet najbardziej zgodny z nami profil psychologiczny nie sprawi, że ta osoba będzie chciała się z nami umówić.

Pobierz bezpłatny e-book „Praktyczne porady jak przygotować atrakcyjne zdjęcie profilowe, dzięki któremu zdobędziesz upragnioną miłość”.

.

Z e-booka dowiesz się m.in.:

Wydaje Ci się, że dobre zdjęcie profilowe może zrobić tylko profesjonalny fotograf? Pobierz e-book, a przekonasz się, że to nieprawda. Wskazówki zawarte w e-booku pomogą Ci zrobić samodzielnie ładne zdjęcie, które będzie przyciągać uwagę.

O mnie

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

Siódmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jestem również certyfikowanym coachem relacji. Często zgłaszają się do mnie pary, aby polepszyć relacje w związku. Połączone pary borykają się z różnymi małymi problemami, które najczęściej same tworzą.

Napisałam kilka książek: „Zolytowy Poradnik Randkowy”, „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”, „Jak znaleźć odpowiednią kobietę?”, „Jak randkować bez wychodzenia z domu?” oraz podręcznik dla par „Jak w 21 dni naprawić związek”.

Mam najwspanialszą pracę na świecie – łącze samotne serducha. Dostałam szansę, zmienić czyjeś życie. Zobaczyć z bliska zalążek miłości, pierwsze iskry, niewinne uśmiechy. Zdarza się, że oni jeszcze nie wiedzą, a ja czuję, że właśnie odnalazły się dwie zagubione połówki.

Od 12 lat jestem szczęśliwą mężatką. Wspólnie z mężem dbamy o związek jak o najcenniejszy skarb. Zapraszam Cię do obserwowania moich działań:

Strona internetowa: www.swatkaanna.pl