Szukasz miłości, ale masz dość błądzenia, spotykania się z ludźmi, którzy w ogóle do Ciebie nie pasują?

Nie chcesz już tracić czasu na randki, które nic nie wnoszą i są dla Ciebie stratą czasu?

Zapraszam Cię do mojego nowego autorskiego programu dla singli:

90 dni do Twojej miłości

Jest to jedyny program z dojazdem pod wskazany adres oraz z kompleksową usługą.

Co zyskasz, wybierając mój program:

Moja wizyta jest konieczna. Poznaję Twoje otoczenie, widzę, jak mieszkasz, pytam o Twój plan dnia, posiłki, sposób spędzania czasu. Jestem jak rentgen – prześwietlam Twoje życie.

A wszystko po to, aby znaleźć Ci odpowiedniego partnera.

Jestem wygadana, ale potrafię słuchać. Nie zawsze przyznam Ci rację. Nie bawię się w gierki, mówię, jak jest. Jestem sobą. Więc nawet jeśli jesteś panią prezes, pracowników zjadasz na śniadanie albo jesteś dyrektorem szkoły, dla mnie będziesz klientem, który szuka miłości. Człowiekiem zwyczajnym niezwyczajnym, takim z krwi i kości.

W kolejnym etapie naszej współpracy kompleksowo zorganizuję Ci randkę. Twoim jedynym zmartwieniem będzie… dotrzeć na spotkanie.

.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca przez 12 miesięcy:

Na zakończenie naszej owocnej współpracy możesz powiedzieć: dziękuję.

Pssst! Lubię też kwiaty…

O mnie

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

Ósmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jestem również certyfikowanym coachem relacji. Często zgłaszają się do mnie pary, aby polepszyć relacje w związku. Połączone pary borykają się z różnymi małymi problemami, które najczęściej same tworzą.

Napisałam kilka książek: „Zolytowy Poradnik Randkowy”, „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”, „Jak znaleźć odpowiednią kobietę?”, „Jak randkować bez wychodzenia z domu?” oraz podręcznik dla par „Jak w 21 dni naprawić związek”.

Mam najwspanialszą pracę na świecie – łącze samotne serducha. Dostałam szansę, zmienić czyjeś życie. Zobaczyć z bliska zalążek miłości, pierwsze iskry, niewinne uśmiechy. Zdarza się, że oni jeszcze nie wiedzą, a ja czuję, że właśnie odnalazły się dwie zagubione połówki.

Od 12 lat jestem szczęśliwą mężatką. Wspólnie z mężem dbamy o związek jak o najcenniejszy skarb. Zapraszam Cię do obserwowania moich działań:

Strona internetowa: www.swatkaanna.pl