Podsumowanie 2023

👉 Ten rok był inny niż planowałam… Ze względu na zdrowie, rodzinę, a także dlatego, że zawodowo i tak po ludzku zawiodłam się na osobie, której ufałam od lat. Na szczęście jestem silna, mój mąż Andrzej tak jak co roku, stał za mną murem, wspierał jak tylko potrafił. Dostałam również mnóstwo wparcia od bliższej i dalszej rodziny, przyjaciół, znajomych, a nawet klientów.

👉 Praca z ludźmi bywa trudna, a w tym roku obchodziłam 10 lecie łączenia ludzi w pary, więc były również chwile refleksji… Momentami zastanawiałam się czy 10 lat wystarczy, ale kiedy wątpiłam,  przychodziło kolejne zaproszenie na ślub, podziękowania, zdjęcia z wakacji… Płakałam ze szczęścia na ślubach moich par, ale też czasami z bezsilności, bo z różnych powodów nie mogłam połączyć danej osoby w parę, a ciężar tego, że dla niektórych singli jestem ostatnią deską ratunku, był bardzo przytłaczający… Kolejny raz musiałam wiele przepracować, pogadać sama ze sobą i zrozumieć, że tak jak lekarz, prawnik czy inny specjalista nie mogę pomóc każdemu. W tym roku połączyłam około 50 procent osób, które do mnie trafiły, to bardzo dużo w porównaniu z innymi metodami poszukiwań partnera, ale dla mnie to cały czas mało. Więc szukałam możliwości na większą skuteczność. Pomimo różnych zawirowań, uważam ten rok za udany.
 
👉 To mała lista tego co osiągnęłam w 2023 roku:
1. Napisałam i wydałam książkę Pamiętnik Wdzięcznej Singielki.
2. Napisałam i wydałam książkę Romantyczna Polska 
3. Stworzyłam nowe miejsce dla singli. Połączenie biura matrymonialnego z portalem randkowym. www.sprawdzonarandka.pl
4. Zdecydowałam się na łączenie w pary osoby tej samej płci. Obecnie tylko w pakiecie platynowym i złotym oraz w wpisie do bazy danych singli swatki Anny.
5. Dla osób, których nie stać na zakup aktywnego pakietu, stworzyłam bierne uczestnictwo. Świąteczny Wpis do Bazy Singli Swatki Anny w promocji, który na stałe zamienił się w Wpis do bazy singli swatki Anny.
6. Połączyłam mnóstwo par, udzieliłam  porad, były darmowe konsultacje.
7. Działałam Stowarzyszenie "Działamy po sąsiedzku"  
8. Byłam członkiem Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach  
9. Zainwestowałam w Chatkę Miłości w Beskidzie Wyspowym.

Dodaj komentarz