Szukasz Miłości?

Oni czekają na Ciebie:
www.zolyty.pl   www.swatkaanna.pl  tel. 730 251 897 

Monika K/25/2298Ł - Łódzkie
Monika, 25 lat, przebojowego asystentka prezesa z wyższym wykształceniem, znajomością 5 języków obcych. Urocza, długowłosa i długonoga blondynka, szczupła sylwetka, oczy zielone, 179 cm wzrostu. Kocha podróże te bliskie i dalekie. Zwierzęta, a szczególnie małe pieski, pływanie, balet, jazdę konną, taniec i śpiew, rozwój osobisty. Szuka partnera ambitnego, bez nałogów z sukcesem zawodowym do 31 lat, który może poczekać minimum 5 lat z założeniem rodziny.

Sebastian M/ 33/1290/W - Dolnośląskie 
Sebastian, 33 lata, nieśmiały programista, introwertyk, który lubi zacisze domowe, filmy historyczne, muzea, kontakt z przyrodą. Dużo podróżuje, ale zamiast hotelu, woli namiot czy domek na wyłączność. Kiedy potrzebuje odskoczni, to decyduje się na samotną podróż do Norwegii, gdzie pracował kilka lat. Sebastian jest zadbany, postawny, 185 cm wzrostu, oczy piwne, szatyn. Szuka kobiety w podobnym wieku, która woli wędrówki górskie, kąpiel w jeziorze, namiot zamiast leżenia na plaży i wakacji w luksusowym hotelu. Ważne, Sebastian może się przeprowadzić, programować może tak naprawdę wszędzie.

Aleksandra K/40/2283/ K - Świętokrzyskie
Aleksandra, 40 lat, atrakcyjna wdowa. Od 10 lat z powodzeniem prowadzi sieć salonów fryzjerski, syn 11 lat. Zgrabna szatynka, oczy niebieskie, 170 cm wzrostu, znak zodiaku Wodnik. Aleksandra jest przedsiębiorcza, ambitna, lubi wyzwania, lubi podróże, najchętniej wybiera ciepłe kierunki, uwielbia słońce. Jest sympatyczna, a jej dom jest zawsze otwarty dla przyjaciół i rodziny. Jest zadbana, mocno stawia na zdrowy styl życia, uprawia liczne sporty. Bieganie, siłownia, rower, rolki, pływanie, taniec. Szuka ambitnego partnera z sukcesem zawodowy do 55 lat.

Damian M/40/1181/L - Mazowieckie
Damian, 40 lat, prawnik, własna kancelaria, rozwiedziony, bezdzietny z możliwością zawarcia Ślubu Kościelnego. Uśmiechnięty, dojrzały emocjonalnie, zaradny brunet, oczy zielone, 175 cm wzrostu, normalna sylwetka. Rozwiódł się wiele lat temu, żona pragnęła dziecka, On jeszcze wtedy stawiał na rozwój zawodowy. Dopiero dwa lata temu na nowo przewartościował swoje życie, zrozumiał, że nie chce już wracać do dużego, luksusowego domu, w którym nikt nie czeka…Nie cieszą go już liczne podróże, bo coraz trudniej jest wymyśleć kierunek podróży, tak dużo zwiedził… Teraz pragnie domu pełnego ciepła i rodziny. Szuka kobiety, która pragnie założyć rodzinę, najlepiej do 33 lat. Mile widziana zgrabna brunetka, bez nałogów, najlepiej z wyższym wykształceniem. Z kimś z kim Damian będzie mógł rozmawiać do rana, chodzić do kina, teatru, a może grać w golfa albo jeździć konno. Ktoś z okolicy Warszawy albo kobieta, która może zmienić miejsce zamieszkania.

Monika K- 49/1474/L - Dolnośląskie
Monika, 49 lat, zaangażowana Pani Psycholog. Rozwiedziona, bezdzietna blondynka, oczy zielone, 168 cm wzrostu, kobieca sylwetka. Monia stawia na rozwój osobisty, książki, kino, taniec, rower, pływanie, teatr. Monika szuka partnera, który jest dojrzały emocjonalnie, pogodzony z przaśnością i gotowy na wspólną przyszłość. Najlepiej lekarz lub prawnik, ewentualnie właściciel firmy szkoleniowej w podobnym wieku. Bezdzietny lub dzieci dorosłe, mieszkające samodzielnie. 

Artur  M/55/2367Ł - Pomorskie
Artur, 55 lat, rozwiedziony, aktywny lekarz. Empatyczny brunet, oczy zielone, 183 cm wzrostu, wysportowana sylwetka, bez nałogów, znak zodiaku Ryby. Artur zrezygnował z dyżurów, postawił na prywatną praktykę, woli cieszyć się życiem. Każdą wolną chwilę spędza na plaży, biega, boksuje, gra na gitarze, tańczy, podróżuje, żegluje. Szuka kobiety, która również cieszy się życiem. Najlepiej młodsza, maksymalnie do 45 lat. Szczupła, atrakcyjna, zadbana, od 175 cm wzrostu z wyższym wykształceniem.

Dodaj komentarz