Wydarzenia Tygodnia

Tydzień praktycznie spędziłam w łóżku… Antybiotyk, mnóstwo leków, zawalone oskrzela, brak sił… Nie pamiętam, kiedy byłam tak osłabiona, chociaż od jesieni często choruję. Więc wiele planów zostało tylko planami. Jednak nawet w łóżku znalazłam czas na rozwój, słuchałam biznesowe audiobooki, na telefonie pisałam posty na media społecznościowe, analizowałam działania firmy, bo od zawsze jestem fanką filozofii Kaizen… A przecież proces doskonalenia nie ma końca.
Dlatego z myślą o mniej zamożnych singlach, zdecydowałam się na nowy Pakiet Indywidualny w modelu subskrypcyjnym.
 
Nowość – Pakiet Indywidualny Subskrypcja  https://zolyty.pl/produkt/pakiet-indywidualny-subskrypcja/
Jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup Pakietu Indywidualnego na 6 lub 12 miesięcy. Chcesz sprawdzić czy taki sposób poszukiwania jest dla Ciebie, to wybierz Pakiet Indywidualny w formie subskrypcji.
Teraz w promocyjnej cenie za 250 zł miesięcznie. To Ty decydujesz jak długo chcesz korzystać z pomocy Centrum Zapoznawczego Zolyty. To Ty samodzielnie wpłacasz wybraną kwotę na nasze konto, bez konieczności podpięcia karty kredytowej czy debetowej.
W ramach miesięcznej subskrypcji zyskujesz:
- W każdym miesiącu inny prezent w postaci e-booka, audiobooka, kursu online, scenariusza randki,
- Otrzymujesz oferty z pakietu indywidualnego oraz pakietu ekonomicznego
-Regularnie (w zależności od ilości pozyskanych ofert) otrzymujesz oferty kandydatów na e-mail lub telefon
- możliwość kontaktu w godzinach pracy Centrum Zapoznawczego Zolyty przez wiadomość na adres e-mail: zolyty@op.pl lub w formie sms na numer 730 251 897
W pilnych sprawach możliwość konsultacji telefonicznej pod numerem 730 251 897 w godzinach pracy Centrum Zapoznawczego Zolyty.

Plany Na Nowy Tydzień
Jutro wracam do pracy, ale raczej na ranną zmianę, a nie jeszcze na pełne obroty…Jestem osłabiona, a moja córeczka dzisiaj wylądowała u lekarza, więc w nowym tygodniu wieczorne konsultacje odpadają. Oczywiście w pierwszej kolejności nadrobię zaległości, mam mnóstwo randek do umówienia, konsultacji, zapis nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce, a od piątku do niedzieli w Warszawie. Dodatkowo w planach mam nagrywanie filmów na Tik Tok.

Cudownego Tygodnia
Swatka Anna 

Dodaj komentarz