Oferty Tygodnia

Szukasz miłości? Oni czekają na Ciebie!
www.zolyty.pl  tel. 730 251 897
www.swatkaanna.pl
👉❤️ Kasia – K/26/1597W – Mazowieckie
Kasia,26 lat, atrakcyjna, szczupła, długowłosa, drobna blondynka o niebieskich oczach.
Energiczna, serdeczna panna z wyższym wykształceniem. W tygodniu pracuje zdalnie jako wirtualna asystentka, prawie każdy weekend możesz ją spotkać na szlaku… Uwielbia piesze, górskie wycieczki, kontakt z przyrodą, dobrą książkę, narty, wycieczki rowerowe, zdrową kuchnię, jogę, rozwój osobisty. Znak zodiaku Wodnik, wyznanie Rzymskatolickie, brak nałogów…
Pragnie poznać mężczyznę, który również kocha góry, jest dojrzały, odpowiedzialny, aktywny. Najlepiej kawalera, bez nałogów do 30 lat. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenie, gdyż Kasia może się przenieś do dowolnego miejsca w kraju. 

👉❤️ Marcin-M/30/1193R – Śląskie
Marcin, 30 lat, przebojowy przedsiębiorca z wyższym wykształceniem, bez nałogów, kawaler. Czarujący brunet, 193 cm wzrostu, wysportowana sylwetka, oczy niebieskie. Marcin uwielbia sport, siłownię, bieganie, pływanie, narty, żagle, rower. Dba o zdrową dietę, wypoczynek, lubi odkrywać nowe miejsca. Dlatego bardzo dużo podróżuje. Jest odpowiedzialny, szczery i dokładnie wie czego chce. Podoba się kobietom, ale szuka czegoś więcej niż tylko ładnej buzi. Pragnie z wybranką odkrywać świat, rozmawiać godzinami, uprawiać sport, zwyczajnie cieszyć się życiem. Marzy również o założeniu rodziny, bo pochodzi z dużej, wspierającej rodziny, pełnej ciepła i radości. Szuka kobiety w podobnym wieku, aktywnej, wysportowanej.

👉❤️ Sabina- K/32/1891/M- Małopolskie 
Sabina, 32 lata, spokojna panna, długowłosa brunetka, oczy zielone, 178 cm wzrostu, szczupła sylwetka. Sabina wiele godzin spędza w kancelarii. Wybrała prawo, bo od zawsze uwielbia pomagać. Poza pomocą w pracy udziela się również w Szlachetniej Paczce, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Adopcji na Odległość. Chociaż żyje na wysokim poziomie, stać ją na wakacje kilka razy w roku, wygodny apartament, to jednak pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Dlatego przy poszukiwaniu partnera nie skupia się na jego sytuacji ekonomicznej. Ważniejsze dla niej jest, to czy jest empatyczny, szczodry, pomocny, odpowiedzialny, uczciwy.
Sabina lubi spokojne życie, dobrą książkę, teatr, kino, spacer, podróże. Lubi porządek, więc nie chce w domu zwierząt. Nie ma nałogów, więc również nie chce nikogo z nałogami.
Marzy o założeniu rodziny, jest jedynaczką, a pragnie całej gromadki…Szuka kogoś w podobnym wieku.

👉❤️ Tomasz-M/43/1280R- Podkarpackie
Tomasz, rozwiedziony, bezdzietny architekt. Przystojny domator, miłośnik zwierząt, książek, teatru, pływania, kina. Blondyn, 188 cm wzrostu, postawna sylwetka, oczy zielone, znak zodiaku Strzelec. Spokojny, tolerancyjny, odpowiedzialny człowiek. Szuka kobiety energicznej, pełnej życia, radości, a może szaleństwa… Kogoś dla kogo wyrwie się z domu. Mile widziana szczupła, długowłosa kobieta z średnim lub wyższym wykształceniem, bez nałogów. Może posiadać dzieci. Chętnie ktoś kto może się przeprowadzić do niego. Tomek ma dobre warunki mieszkaniowe, duży dom z basenem, salą kinową w otoczeniu przyrody.

👉❤️ Teresa-K/49/2374P- Wielkopolskie
Teresa, 49 lat, dermatolog, własna praktyka. Kobieca blondynka, 165 cm wzrostu, oczy zielone, znak zodiaku Baran, bez nałogów. Rozwiedziona mama 14 letniej córki. Dla Teresy szklanka jest zawsze do połowy pełna, kocha życie i ludzi. Jest wrażliwa, opiekuńcza, wesoła, trochę artystyczna dusza…Pisze, maluje obrazy. 
Dużo pracuje, ale nie jest pracoholiczką. Baterie ładuje podczas aktywnych podróży. Uwielbia gotować i często łączy podróże z odkrywaniem smaków. Stawia również na rozwój osobisty, medytację, jogę, psychologię 
Potrzebuje mężczyzny, który wie czego chce od życia. Ma własne pasje, pragnie spędzać czas z partnerką, ale rozumie, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni. Najlepiej partnera z wyższym wykształceniem, bez nałogów.

👉❤️ Maciej – M/56/1367G- Pomorskie
Maciej, 56 lat, energiczny restaurator, właściciel hotelu oraz kilku innych biznesów. Szczery szatyn, 171 cm wzrostu, oczy niebieskie, szczupła sylwetka, bezdzietny wdowiec. Żonę stracił trzy lata temu, chociaż byli szczęśliwym małżeństwem, to jednak wie, że nie chce życia w pojedynkę. Uwielbia tańczyć, podróżować, grać w tenisa, żeglować, pływać. Szuka kobiety, która również chce cieszyć się życiem. Jest spontaniczna, otwarta, szczera, momentami szalona… Najlepiej kobietę parę lat młodszą, bez nałogów z dużą ilością wolnego czasu. Szczupłą, zadbaną, niską. Wykształcenie i finanse nie mają znaczenia. Najlepiej kobieta bezdzietna lub bez małych dzieci.

Dodaj komentarz