Bądź wdzięczny

Kiedy Ty marudzisz, że mąż w nocy zabiera Ci kołdrę, w tym samym czasie inna kobieta zawinięta w kołdrę jak naleśnik marzy o kimś z kim podzieli się kołdrą.

Kiedy Ty złościsz się na żonę, bo ma pretensje o to, że wolisz grać na konsoli niż z nią spędzać czas, w tym samym czasie inny mężczyzna żegna żonę, która w milczeniu opuszcza ich dom, przestała już walczyć.

Kiedy Ty kręcisz nosem, bo spędzasz z partnerem urlop w zwykłym pensjonacie, w tym samym czasie inna samotna  kobieta w luksusowym hotelu pije kawę w pokoju, nie chce oglądać zakochanych par. 

Kiedy Ty nie jesteś zadowolony z wyglądu żony, bo po 20 latach przybyło jej zmarszczek, siwych włosów, zazdrościsz tym co mają młode laski, w tym samym czasie  inny dojrzały mężczyzna ma dosyć  związków z kobietami w wieku jego córki, pragnie kobiety z tego samego pokolenia, chce związku, a nie zabawy.

Kiedy Ty krzyczysz na dziecko, bo dostało tylko 4 z historii, inna matka tuli swoje  dziecko i cieszy się, że  dostało 3 z historii.

Kiedy zazdrościsz swojemu szefowi wypasionego samochodu, bajecznego życia , on w tym samym czasie może zazdrościć Ci rodziny, normalnego urlopu bez ciągłych telefonów od klientów, współpracowników,.
Zapamiętaj ❤️❤️  Nie ma idealnych rodzin, idealnego życia... Zawsze jest jakaś rysa na szkle. Jednak tylko od Ciebie zależy czy docenisz to co masz. Czy będziesz wdzięczny
Nic nam nie jest dane na wieczność. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz utrzymać się na rynku musisz cały czas inwestować w rozwój. Jeśli chcesz utrzymać związek, to musisz o niego dbać. .

Dobrej soboty
Swatka Anna Guzior-Rutyna

Dodaj komentarz