Wizyta w Pytanie na Śniadanie

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/65741661/jak-randkuja-wspolczesni-seniorzy?fbclid=IwAR30CFAU63CTZwu8MrINkqSU2Ip6Syfi5Jq8yv3rDs4tNrdVfAO-EkcKFF8
👉❤️ Cudowny początek dnia... Dzisiaj zaczęłam dzień od wizyty w Pytaniu Na Śniadanie. Pierwszy raz towarzyszyła mi moja siostrzenica Martyna Rzadkowska , która jest dla mnie jak córka. Poznałam cudowną, sympatyczną Anita Nowicka uczestniczkę 5 sezonu Sanatorium Miłości. 
Mówiłyśmy o tym jak seniorzy poszukują miłości. 

👉❤️ Wiem, że po pierwszych odcinkach na Anitę wylała się fala hejtu, ale czy Ci co to piszą, to wiedzą tak na sto procent jaka Anita jest naprawdę? 

👉❤️ Przez 10 lat jestem swatką, łączę ludzi w pary, znam mnóstwo takich kobiet jak ona. Atrakcyjnych, zamożnych, często jednak wykorzystywanych...Anita padła łupem oszusta matrymonialnego, straciła mnóstwo pieniędzy. Więc normalne jest, że przy poszukiwaniu partnera zwraca uwagę na zasobność portfela. Zwyczajnie nie chce aby ktoś się do niej przykleił. Chce mieć pewność, że mężczyzna jest z nią dla niej samej, a nie dla majątku czy innych korzyści. I doskonale to rozumiem. 

👉❤️ Bardzo dziękuję za zaproszenie, makijaż, fryzurę, opiekę... Dziękuję  Renata Wydro za piękny zestaw biżuterii, pierścionek, bransoletka, łańcuszek, kolczyki...I wszystko z serduszkami, zrobione dla mnie... ❤️
❤️ Polecam❤️❤️
https://www.facebook.com/venusgaleriabizuteria/

Cudownego dnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz