Nie odkładaj miłości na później!

👉♥️ Nie odkładaj miłości na później!
👉♥️ Czy wiesz, że łatwiej jest zrobić karierę niż znaleźć odpowiedniego partnera?
👉♥️ Faktem jest, że pracujemy dużo. Najczęściej stawiamy na karierę. Pragniemy stabilizacji. Mieszkanie, samochód, podróże… Wszystko kosztuje. Pochłonięci pracą, zapominamy o życiu prywatnym. Odkładamy miłość na później. Rozpadają się związki, bo brak w nich czasu tylko we dwoje, komunikacji, czułości… Nie możemy znaleźć odpowiedniego partnera, bo zwyczajnie brak nam czasu na poszukiwania, cierpliwości albo szukamy nie tam gdzie powinniśmy. Odpuszczamy, ponownie odkładamy miłość na później, realizujemy kolejny projekt, kupujemy, podróżujemy, szukamy zapychaczy, uciekamy od prawdy. Tak jest łatwiej…. 

👉♥️ Jednak nie można uciec od życia, tęsknoty, marzeń. One wracają jak bumerang. W święta, wakacje, ślubie kuzyna, kiedy spotykasz koleżankę w ciąży, podczas choroby. Są jak niedokończony projekt, który ciągle siedzi w twojej głowie. Taka mała rysa w idealnym życiu…. 

👉♥️ Jestem swatką. Od 9 lat łączę ludzi w pary. Poznałam i połączyłam mnóstwo ludzi, którzy w życiu zawodowym osiągnęli ogromy sukces. Prawnicy, lekarze, właściciele dużych i mniejszych firm. Oni są dowodem na to, że łatwiej jest zrobić karierę niż znaleźć odpowiedniego partnera. Oni są również dowodem na to, że warto korzystać z usług innych… Zwyczajnie oddelegowali mi własne zadanie, poszukiwanie miłości. A teraz są w szczęśliwych związkach. 

👉♥️ Jeśli Ty również pragniesz miłości. Brak Ci czasu, ochoty, pomysły na poszukiwania, to zapraszam do skorzystania z moich usług. 

  Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Swatam singli, jestem również coachem relacji. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczeniu Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań 
partnera. Z usługą 90 Dni do Twojej miłości dojadę do Ciebie na terenie całej Polski. Ty możesz przyjechać do mnie do Czerwionki- Leszczyn lub Warszawy. Możesz również zapisać się przez wideorozmowę, albo przez formularz na www.zolyty.pl 

👉♥️  Działam na wielu płaszczyznach:
• Jestem autorką książek:
• Zolytowy Poradnik Randkowy
• Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż? 
• Jak znaleźć odpowiednią kobietę
• Jak przeżyć rozwód
• Jak w 21 dni naprawić związek
• tekstu piosenki „Scenariusz”, która ukazała się na płycie „Bydzie Impreza” zespołu Muzykanty,
• Akademii Swatki - platformy edukacyjnej dla singli i par

👉♥️Moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach, jak: „Dzień Dobry TVN”, Pytanie na Śniadanie TVP2, „Po Godzinach” w TVT Telewizja Regionalna,Telewizja Silesia, TVP3 Olsztyn, Teleexpress, Nauka Jazdy TTV, Radio Silesia, Radio Olsztyn, Radio Em, Polskie Radio RDC, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Świat Kobiety, Dobre Rady, Chwila dla Ciebie, Takie Jest Życie, Głos Seniora, Dar Seniora, Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny, Kurier, Tygodnik Regionalny Nowiny, Tygodnik Rybnicki, Kobieta ze Śląska.pl., Natemat.pl, Eska.pl, DziennikZachodni.pl, iknurów.pl, Rybnik.nasze.miasto.pl, se.pl.

Spiesz się, od 1 października będzie drożej!

Pozdrawiam
Swatka Anna

Dodaj komentarz