Jesień to najgorsza pora roku dla Singli

👉♥️ Jesień przez większość singli uważana jest z najgorszą porę roku… Spadające liście, długie, samotne wieczory, które skłaniają do refleksji. Za moment Andrzejki, Święta Bożego Narodzenia i lęk, aby nie spędzić ich w pojedynkę. 

👉❤️ Prawie od 10 lat jestem swatką, robię co w mojej mocy, aby wyrwać jak największą ilość singli z pętli samotności, bardzo chcę aby znaleźli miłość. Dlatego szukam sposobów na większą skuteczność.

👉♥️ Przez wiele lat organizowałam imprezy dla singli, na które przybywali ludzie z całej Polski. Dzięki tym imprezom połączyłam mnóstwo par, wielu singli znalazło przyjaciół, znajomych a nawet klientów czy współpracowników biznesowych…

👉❤️ Taka impreza jest szansą dla tych co szukają młodszych partnerów, bo jak się komuś spodobacie, to istnieje duża szansa, że różnica wieku nie będzie miała znaczenia. Jest to również szansa dla tych mniej fotogenicznych. Mam przykłady osób, które zyskały przy bliższym poznaniu, bo przecież mimika twarzy, zapach, dotyk, kultura, itd.…

👉♥️ Obecnie jest epidemia samotności, dlatego wracam po trzyletniej przerwie. I gorąco zachęcam do wzięcia udziału. Imprezy są tylko dla moich klientów oraz klientów Zolyt. Więc aby skorzystać trzeba dodatkowo wykupić dowolny pakiet. Najtańszy pakiet ekonomiczny 99 zł. www.zolyty.pl/

👉❤️ Dzięki temu, mam odpowiednią wiedzę, wiem kogo szukacie oraz wiem kogo szuka druga strona. Na tej podstawie ustalam miejsce przy stole.
Kiedy przychodzicie na imprezę, każdy otrzyma identyfikator z imieniem, ja, moja asystentka czy mój mąż, zaprowadzimy państwa do stolika, gdzie będzie przygotowane dla was miejsce.
Podczas imprezy jestem cały czas do waszej dyspozycji. Czyli np. Panu podoba się kobieta na parkiecie, chciałby coś o niej więcej wiedzieć. Podchodzi do mnie, pyta dyskretnie, a ja odpowiadam jak chodząca encyklopedia.

👉♥️ To też wyróżnia organizowane przeze mnie imprezy. Nie ma ludzi z zewnątrz, jest zakaz robienia zdjęć, szanujemy prywatność, chyba, że ktoś chce zrobić sobie zdjęcie lub ze mną albo z innym uczestnikiem, który wyrazi na to zgodę. 

👉❤️ Zorganizowanie takich imprez, to duże wyzwanie. Dlatego korzystajcie, bo nie wiem, ile ich zorganizuję. Kupujcie teraz, bo im bliżej imprez, to będzie drożej albo nie będzie miejsc.

👉♥️ Na wieczorek w Czerwionce, zabrakło już miejsc dla kobiet, zostało 7 miejsc dla mężczyzn.
https://zolyty.pl/sklep/
1. Wieczorek Taneczno - Zapoznawczy dla Singli w Czerwionce Leszczynach.
15 października od godziny 18 do 23, Restauracja Arkadia ul. 3 Maja 28 44-230 Czerwionka Leszczyny.
W cenie: dopasowanie partnerskie i mini konsultacje ze Swatką Anną, zabawa z DJ Przemek Król, kawa + ciasto, loterie i konkursy z nagrodami. Impreza zamknięta, tylko dla Klientów Zolyt i Swatki Anny. Ilość miejsc ograniczona. Było tylko 50 miejsc dla kobiet i 50 miejsc dla mężczyzn. Single z całej Polski.
Cena 60 zł zakup biletu do 30 września
Cena 80 zł zakup biletu od 1 października do 14 października

👉❤️2. Bal Andrzejkowy dla Singli w Krakowie
Zostało 39 miejsc dla kobiet, 43 dla mężczyzn
https://zolyty.pl/sklep/
26 listopada godzina 19, Hotel City SM Leśne Spa *** ul. Gajowa 16 30-426 Kraków.
Cena 270 zł przy zakupie do końca września, 299 zł przy zakupie od 1 października do 31 października, 329 zł przy zakupie od 1 listopada do 25 listopada  

 Cena obejmuje: zabawa z Dj Przemek Król, wróżka Cesaria, dopasowanie partnerskie i mini konsultacje ze Swatką Anną, loterie i konkursy z nagrodami, pyszne menu (przystawka, zupa, danie główne, deser, zimna płyta, II danie ciepłe, kawa/herbata oraz napoje bezalkoholowe bez ograniczeń).

Zapraszam
Swatka Anna

Dodaj komentarz