Joanna Czerny Przyjacielskie Wsparcie

Przyjacielskie Wsparcie to druga marka osobista Joanny Czerny, z którą nieprzerwalnie współpracuję od 2016 roku. Z wykształcenia jest pedagogiem i studentką psychologii. Od dwudziestu lat pracuje z ludźmi. Na jej doświadczenie składa się praktyka pedagogiczna, opieka nad seniorami oraz indywidualna praca z osobami dorosłymi w ramach prowadzonej od 2015 roku własnej działalności gospodarczej. 

Misją Przyjacielskiego Wsparcia jest udzielanie wsparcia osobom zmagającym się osamotnieniem oraz zmniejszanie skutków samotności. Mój ekspert bazując na swoim wykształceniu, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy z ludźmi, oferując im pomoc w rozwiązywaniu życiowych problemów, w ramach Przyjacielskiego Wsparcia m.in.: rozmawia, słucha, pociesza, inspiruje, motywuje. 

Jest to wsparcie skierowane do osób potrzebujących życzliwej rozmowy w przyjaznej atmosferze i naturalnych okolicznościach, a także odczuwających brak życzliwej rozmowy, przyjacielskiego wysłuchania i normalnego ludzkiego pocieszenia. Joanna Czerny jest osobą, która podaruje Ci to, czego oczekujesz od przyjaciela. 

Potrzebujesz przyjaciółki na telefon, aby poplotkować, popłakać, wygadać się, pochwalić się sukcesem, skorzystaj z Przyjacielskiego Wsparcia, które pomoże Ci nie odczuwać samotności. Joanna Czerny w swojej pracy widziała i słyszała już niemal wszystko, a zawsze jej klienci kończą rozmowę ze nią z uśmiechem na twarzy i spokojem w głosie. 

tel. +48 506-098-225
email: joannaczerny6@gmail.com
https://www.facebook.com/Joanna-Czerny-Przyjacielskie-Wsparcie-104873352344278 

Zapraszam serdecznie,
Swatka Anna

Dodaj komentarz