Wydarzenia Tygodnia

👉❤️ W tym tygodniu pomimo wolnego czwartku i piątku wysłałam singli na rekordową ilość randek. Bardzo się cieszę, bo wzajemna akceptacja, to szansa na związek. 
👉❤️ Zapisywałam nowych klientów na pakiet 90 Dni do Twojej Miłości. Na pakiety komfort i indywidualne klienci zapisywali się samodzielnie przez www.zolyty.pl oraz na pakiety VIP i VIP Priorytet z realizacją od września. 
👉❤️ Czuję, że to była bardzo dobra decyzja z ograniczeniem zapisów nowych klientów z moją obsługą. Efekty już są widoczne. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy, to aktualnie jedyny możliwy dostępny pakiet to 90 Dni do Twojej Miłości, a jak interesuje Cię pakiet VIP lub VIP Priorytet, to zapisz się już dziś przez www.zolyty.pl i zyskaj gwarancję obsługi od września. Dlatego, że ograniczam ilość nowych klientów z moją obsługą. Liczy się kolejność zgłoszeń. 
👉❤️ Dodatkowo byłam na ciekawym spotkaniu w Regionalnej Izbie Gospodarczej, udzieliłam wywiadu, przybyło nowych par, dostałam interesującą propozycję biznesową, spędziłam czas z rodziną.
Plany na nowy Tydzień
👉❤️ Zaplanowane mam wideorozmowy z nowymi klientami z pakietu 90 Dni do Twojej Miłości. Umawianie na randki, wywiad, czas dla rodziny, czas dla siebie. 
Cudownego Tygodnia 
Swatka Anna

Dodaj komentarz