Wydarzenia Tygodnia

👉❤️ Ten sympatyczny gość na zdjęciu, to człowiek na którego zawsze mogę liczyć... To ktoś kto wielokrotnie udowodnił, że mnie kocha, wspiera, pomaga zrealizować kolejne marzenie na długiej liście marzeń, a najważniejsze patrzy w tym samym kierunku... Dziękuję Andrzejku. ❤️❤️ Cieszę się, że jesteś moim mężem.
👉❤️ Tak też było w upływającym tygodniu. W środę i czwartek Andrzej wraz z dziećmi wspierał mnie w Warszawie, trzymał mocno kciuki za ważne spotkanie biznesowe, które może pomóc w spełnieniu mojego ogromnego marzenia. ♥️ W sobotę jeździł ze mną po Małopolsce. W przelocie odwiedziliśmy nasze drugie miejsce na ziemi. Spotkaliśmy się z właścicielem firmy, która w czerwcu ogrodzi nasz teren, przyjadą materiały budowlane, małymi krokami zacznie się budowa Chatki Miłości. 
👉♥️ W pozostałe dni umawiałam singli na randki, w poniedziałek i wtorek zapisywałam nowych klientów stacjonarnie i przez wideorozmowy, w poniedziałek byłam na bierzmowaniu u siostrzenicy, w piątek byłam gościem na live. Udzieliłam wywiadu. Połączyłam nową parę. A dzisiaj spędzę czas z rodziną oraz wieczorem odwiedzę Warszawę.

Plany na nowy Tydzień
👉♥️ W poniedziałek będę gościem w telewizji. W pozostałe dni skupię się na umawaniu na randki, wyjazdach do klientów w ramach pakietu 90 Dni do Twojej Miłości, spędzę czas z rodziną.

Cudownego Tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz