Wydarzenia Tygodnia

👉♥️ Z każdym dniem jestem coraz bardziej rozpoznawalna... 

👉♥️ Często dostaję wiadomości, że ktoś mnie zobaczył na ulicy, stacji benzynowej, w sklepie... A ostatnio w pociągu, którym wracałam z Warszawy do Katowic (z telewizji) zaczepiła mnie koleżanka kobiety, która mnie zobaczyła w mediach. Napisała do mnie SMS czy to ja jadę tym pociągiem, i czy koleżanka może podejść do mnie i porozmawiać. Byłam zaskoczona, ale się zgodziłam. I chociaż to nie pierwsza taka sytuacja, to woda sodowa nie uderzyła mi do głowy... Przynajmniej tak mi się wydaję. ♥️♥️ Jestem normalna!

👉♥️ Jednak właśnie przez rozpoznawalność, każdą połączoną parę, napisaną książkę... Single chcą korzystać z bezpośredniej pracy ze mną. A, że pakiety VIP, konsultacje obsługuję osobiście, to jestem zmuszona ograniczyć na tym polu działanie. Dlatego przypominam, że tylko do końca maja przyjmuję nowych klientów na pakiety VIP i konsultacje. Od czerwca do sierpnia będzie przerwa w zapisie nowych klientów VIP. Od czerwca można zapisać się na listę oczekujących na wrzesień. I oczywiście ilość miejsc będzie ograniczona.🙂❤️
A jaki był ostatni tydzień?

👉♥️ Jak zwykle mój był bardzo intensywny... Umawiałam singli na randki, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce. 

👉❤️ W środę występowałam w roli eksperta od miłość w Pytaniu na Śniadanie.

👉♥️ W piątek świętowałam wydanie mojej nowej książki:Jak przeżyć rozwód w Warszawie z koleżankami z Europejski Klub Kobiet Biznesu ❤️❤️

👉♥️ W sobotę z rodziną wzięłam udział w festynie charytatywnym dla Maksa... Zakupiłam mnóstwo książek.

👉♥️ Dzisiaj z rodziną byłam na straganach odpustowych, a teraz odpoczywam.

Plany na nowy Tydzień
👉♥️ W planach mam spotkanie biznesowe, wywiad, umawanie klientów na randki, zapis nowych klientów przez wideorozmowy oraz osobiście. Czas dla siebie. Czas dla rodziny.
Cudownego tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz