Wydarzenia Tygodnia

👉❤️ W ostatnim czasie coraz częściej czytam o epidemii samotności. Ludzie rozmawiają z robotami, wynajmują innych do przytulania, płacą za spotkanie z kimś, kto udaje przyjaciółkę… Oczywiście samotność ma wiele twarzy, można być samotnym w tłumie, w związku. Jednak największym problemem jest fizyczna samotność, człowiek żyjący w pojedynkę z konieczności, nie z wyboru. 

👉❤️ Jako swatka od 9 lat pomagam samotnym znaleźć miłość.  Działam według własnej misji, której zadaniem jest w różny sposób pomagać samotnym wyrwać się z pętli samotności. Dlatego piszę poradniki randkowe, nagrywam audiobooki, kursy online, mam platformę edukacyjną dla singli i par Akademia Swatki, umawiam na randki, łączę ludzi w pary… 

👉❤️ Nie jestem dzieckiem, wiem, że w pojedynkę nie powstrzymam epidemii samotności, ale wierzę, że moje działania realnie pomagają, a każda połączona para jest motywacją do kolejnych działań.
W upływającym tygodniu byłam na dwóch spotkaniach biznesowych, umawiałam singli na randki, zapisywałam nowych klientów osobiście oraz przez wideorozmowy, a wczoraj przeprowadziłam dwie ostatnie, więc o 13:00 oficjalnie zaczęłam majówkę.

👉❤️ Od 30 kwietnia do 13 maja jest przedsprzedaż mojej nowej książki i e-booka. Jak przeżyć rozwód
Zapraszam do zakupu.
https://swatkaanna.pl/produkt/jak-przezyc-rozwod/
https://swatkaanna.pl/produkt/jak-przezyc-rozwod-2/

Plany na nowy Tydzień

👉❤️ Poniedziałek i wtorek spędzę w gronie rodziny. Od środy mam umówione spotkania z nowymi klientami, wideorozmowy, konsultacje, umawianie na randki, wywiad.

Cudownego Tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz