Wydarzenia Tygodnia

👉♥️ W każde święta przypominają mi się moi klienci, których połączyłam... Serce rośnie, bo wiem, że dla niektórych byłych singli, to pierwsze w życiu Święta Wielkanocne we dwoje. 
❤️❤️ Oczywiście myślę również o tych, którzy czekają na szczęśliwe zakończenie... I właśnie dla tych drugich szukam nowych sposobów na skuteczniejsze działanie.
👉♥️ Lubię Kaizen, wierzę, że problemy stwarzają możliwość, a udoskonalenia nie mają końca. Zmianę zawsze zaczynam od siebie, czytam książki, przerabiam kursy online, uczestniczę w szkoleniach czy konferencjach. Mam to szczęście, że jestem praktykiem, a przez 9 lat pracy jako swatka, słyszałam mnóstwo historii o kiepskich randkach, trudnych związkach. I kiedy łączę praktykę z teorią, to powstają nowe sposoby na skuteczniejszy dobór odpowiednich partnerów, piszę kolejne książki, nagrywam kursy, tworzę nowe usługi.
👉♥️ Tak też wyglądał mój ostatni tydzień. Umawiałam na randki, udzielałam konsultacji, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce, single od poniedziałku korzystali z  30% promocji i zapisywali się samodzielnie przez www.zolyty.pl 
Wysłałam do druku  moją nową książkę: Jak przeżyć rozwód.
♥️ Spędziłam czas przy Analizach Singla. 
Czytałam książkę, spędziłam czas z rodziną oraz poznałam sympatyczną kobietę, która bezinteresownie pomogła mi w ogarnięciu sytuacji w związku z diagnozą mojego młodszego syna❤️❤️
👉♥️ Wczoraj dotarła do mnie statuetka: Kobieta o Wielkim Sercu 2022 ♥️♥️ Dziękuję ❤️❤️

Plany na nowy Tydzień
👉♥️ W poniedziałek jeszcze odpoczywam, ale to również ostatni dzień na Wielkanocną Promocję
-30 % na e-booki i pakiety. 
👉♥️ Od wtorku do piątku mam bardzo zapełniony kalendarz na konsultacje, zapis nowych klientów przez wideorozmowy i osobiście. Wolne są pojedyncze godziny i to do południa. 
👉♥️ Sobotę i niedzielę spędzę w Warszawie. Na konferencji oraz na spotkaniach z nowymi klientami.

Cudownego tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz