Wydarzenia Tygodnia

👉❤️Nie mamy w pływu na to, gdzie się urodziliśmy, w jakiej rodzinie dorastamy, w jakim kraj. I chociaż nasze życie nie zawsze wygląda tak jak sobie to zaplanowaliśmy, doświadczamy chorób własnych i najbliższych, rozwodów, to jednak mamy wpływ na to czy się podniesiemy… 

👉❤️6 kwietnia byłam na spotkaniu Be The Change powered by BMW w Mikołowie. Wydarzenie organizowane przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i Dealer BMW Sikora. Tam poznałam historię Maliny, cudownej kobiety, której straszna choroba wywróciła życie do góry nogami. Zamiast się poddać Malina stworzyła firmę zajmującą się kampaniami społecznymi, założyła fundację, która pomaga ludziom z tą ciężką chorobą… Jestem pełna podziwu. 😍

👉❤️Moje życie również nie jest usłane różami… Żyłam w jednej z najgorszych dzielnic Rudy Śląskiej, często w lodówce było tylko światło, w domu przemoc, alkohol… A kiedy wyrwałam się z tego piekła, to wpadłam z deszczu pod rynnę, w toksyczne małżeństwo, które zakończyło się rozwodem… Na szczęście los się do mnie uśmiechnął, poznałam wspaniałego człowieka, który obecnie jest moim mężem, ojcem moich dzieci. Jednak i w naszym cudownym życiu doświadczamy trudnych chwil. Kilka lat temu informacja, że nasz syn nigdy nie będzie słyszał na prawe ucho, kilka dni temu kolejna diagnoza syna, która nie jest dla nas radosna… I wiele więcej.

👉❤️I mogłabym narzekać, obarczać rodziców za gorszy start, robić z siebie ofiarę, klnąc na mężczyzn, bo moje pierwsze małżeństwo było porażką. Załamać się sytuacją mojego synka, ale ja wybrałam co innego…Od dziecka widzę światło, tam, gdzie inni mrok… Szukam sposobów na to jak mogę wykorzystać sytuację, której doświadczam, a dzięki której mogę pomóc innym ludziom.

👉❤️Dlatego od 9 lat moja smutna przeszłość pomaga mi bardziej rozumieć moich klientów. Zwłaszcza kobiety po trudnych rozwodach, dorosłych DDA, rodziców niepełnosprawnych dzieci. Na podstawie doświadczenia z pomocą innych ekspertów napisałam książkę: Jak przeżyć rozwód, która, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, w kwietniu będzie w sprzedaży.
W szufladzie leży powieść, w której dziele się obrazami z dzieciństwa, potrafię współpracować z niepełnosprawnymi singlami, mam mnóstwo empatii i pokory. 
A obecna diagnoza syna sprawiła, że za moment nie będę tylko swatką, która łączy singli na całym świecie, ale swatką, która również specjalizuje się w pomocy singlom z pewnymi trudnościami. 

👉❤️7 kwietnia udzieliłam osobiście w Warszawie wywiadu do portalu Tyfloserwis. Spotkałam się również z koleżankami z Europejski Klub Kobiet Biznesu w teatrze Relax, zostałam nagrodzona statuetką „Kobieta o wielkim sercu 2022”. – fizycznie, bezpiecznie dostarczy mi ją kurier.

👉❤️W upływającym tygodniu udzielałam konsultacji, zapisywałam klientów osobiście i przez wideorozmowy. W mediach społecznościowych w piątek pojawił się Międzynarodowy Telegram Miłości z ofertami singli z całego świata, a to wszystko dlatego, że od dawno łączę ludzi na całym świecie, ale mało o tym mówię… A przecież jest to bardzo ważne. Spędziłam też czas z rodziną.

Plany na nowy tydzień
👉W planach mam zapisy nowych klientów przez wideorozmowy, konsultacje, umawianie na randki… I wiele więcej.

Cudownego tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz