Kto korzysta z usług Swatki

👉❤️Często jestem pytana kto w obecnych czasach korzysta z usług Swatki? 
👉❤️Ludzie myślą, że przecież zwyczajnie można znaleźć miłość. I po co płacić... Naprawdę? 
Pewnie w kolejce po bułki, u lekarza lub w kinie. 
To jak to takie proste i oczywiste, to dlaczego jest tak mnóstwo singli? Z pewnością z wyboru... Przynajmniej tak mówią.
👉❤️Nikt nie jest ekspertem od wszystkiego, a jak mówi, że jest, to jest od niczego.
😃❤️ Kiedy budowałam dom zamówiłam projekt, ekipę budowlaną. Kiedy wydaję książki, to korzystam z pomocy korektora, grafika, drukarni, fotografa. Często przy różnego rodzaju umowach korzystam z pomocy prawnika, agenta ubezpieczeniowego... A to tylko mała część. Jeszcze stomatolog, ginekolog, dermatolog, kosmetolog, cukiernik, piekarz, wulkanizator, mogłabym tak wymieniać i wymieniać. 
👉❤️Części z tych usług mogłabym wykonać samodzielnie... Jednak zajęłoby to mi o wiele więcej czasu, pewnie z gorszym efektem. 
👉❤️Do rozwoju biznesu potrzebna jest sztuka delegowania zadań. Zwłaszcza jak stawka godzinowa jest mniejsza lub nie mamy potrzebnej wiedzy i umiejętności. 
👉❤️Korzystam z usług innych ekspertów, tak jak Ci eksperci korzystają z moich. Odpowiadając na pytanie kto korzysta z pomocy Swatki? Najczęściej osoby dobrze wykształcone, na wysokich stanowiskach, którym szczególnie zależy na dyskrecji: lekarz, prawnik, przedsiębiorca, polityk.... Osoby mieszkające w Polsce oraz w różnych zakątkach świata. Zapisują się osobiście w Czerwionce lub Warszawie, zapraszają mnie do swoich domów, gabinetów. Najczęściej jednak wybierają kontakt przez wideorozmowę.
👉❤️ Jeśli i Ty cenisz swój czas, zależy Ci na dyskrecji, to zapraszam. Od 9 lat zawodowo łączę singli w pary, uczę skutecznego randkowania, naprawiam związki, piszę książki o tematyce randkowej, nagrywam kursy online. Kocham swoją pracę i mam wyniki. 
www.swatkaanna.pl lub www.zolyty.pl 
A jeśli szukasz eksperta w Europejskim Klubie Biznesu dla kobiet jest mnóstwo. Joanna Czerny ❤️ Ilona Joanna Adamska ❤️ Renata Wydro ❤️
Alina Roszczyńska ❤️ Ewelina Salwuk-Marko ❤️ Iwona Dziweńka ❤️ Iwona Paszkiewicz ❤️ Agnieszka Dąbrowiecka ❤️ Agnieszka Nortey ❤️  Katarzyna Krupa ❤️ Magdalena Nowak ❤️ Mirosława Kowalkowska ❤️ Hanna Adamczak ❤️ Sławomira Pochylska ❤️ Monika Mularska-Kucharek ❤️ Marzanna Kamińska ❤️ Paulina Szmolke ❤️ Paulina Sosnowicz ❤️ Paulina Lachowicz ❤️ Beata Małowiecka ❤️ i wiele więcej. 

Pozdrawiam serdecznie
Swatka Anna
Fot. Ania Bojda 
Makijaż Dorota Bosak 
Fryzura Alicja Zgłobicka

Dodaj komentarz