Wydarzenia Tygodnia

👉 Życie możesz przeżyć robiąc tylko to co konieczne, poddać się temu co przyniesie los… Możesz ubrać się jak księżniczka, usiąść na łóżku w oczekiwaniu na swojego księcia. Istnieje szansa, że on Cię odnajdzie, poślubi, będziecie szczęśliwi… A co, jeśli tak się nie stanie? Czy jesteś gotowa zmarnować najcenniejsze lata? 
👉 Pod koniec życia mnóstwo ludzi żałuje tylko tego czego nie zrobiło. Od 9 lat jako swatka spotykam singli, którzy żałują wszystkich straconych szans… Z braku odwagi, złych wyborów, część z nich straciło już szansę na macierzyństwo, ale na szczęście jeszcze nie szansę na miłość. 
👉 Bowiem szkoda życie na czekanie, teraz jest najlepszy moment na działanie. Dlatego nie szukaj wymówek, weź sprawy w swoje ręce i zacznij robić coś, aby spełnić swoje marzenia. Jeśli szukasz miłości to mogę Ci w tym pomóc. Skorzystaj z indywidualnego poszukiwania w pakietach VIP lub wybierz inne pakiety. Możesz zapisać się przez rejestrację na www.zolyty.pl albo wybrać zapis osobisty w Czerwionce lub w Warszawie oraz przez wideorozmowę. Z usługą 90 Dni do Twojej Miłości przyjadę do Ciebie. 
👉 Jeśli jednak chcesz zrobić mniejszy krok, to zapraszam na konsultację, analizę singla, kursy online, poradniki randkowe. 
https://swatkaanna.pl/sklep/page/2/
https://swatkaanna.pl/produkt/analiza-singla/
https://swatkaanna.pl/.../jak-randkowac-w-internecie.../
https://swatkaanna.pl/.../kurs-online-jak-znalezc.../
https://swatkaanna.pl/.../ksiazka-jak-znalezc-faceta-i.../
https://swatkaanna.pl/.../e-book-jak-znalezc-odpowiednia.../
👉 Osobiście wierzę w działanie. Gdybym czekała na to co przyniesie mi życie, to nadal tkwiłabym w biednej dzielnicy miasta w toksycznej relacji. Pewnie wszystkie moje napisane książki, połączone pary, występy w mediach, prawo jazdy, szczęśliwy związek… To wszystko byłoby tylko w świecie marzeń. 
👉 Na działaniu spędziłam też cały tydzień. Chociaż powaliła mnie choroba, to jednak robiłam co mogłam. Umawiałam na randki, zapisywałam nowych klientów, spędziłam czas z rodziną, pomagałam uchodźcom z Ukrainy. Zachęcam do wsparcia zbiórki mojej sąsiadki Margaret.
https://zrzutka.pl/2w9263?utm_medium=social...

Plany na nowy Tydzień
👉 W planach mam wideorozmowy, analizy singla, konsultacje, coaching relacji, umawianie na randki, wywiad, czas z rodziną, pomoc uchodźcom… I wiele więcej.

Cudownego tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz