Wydarzenia tygodnia

👉❤️ Godzina 5:00 niedziela większość jeszcze śpi, inni wstają, bo muszą, a u mnie to najlepsza pora na czas tylko ze sobą... I chociaż jestem w szczęśliwym związku, kocham swoje dzieci, to potrzebuję minimum godziny dziennie na wdzięczność, czytanie, rozwój osobisty. 
👉❤️Wiele osób zazdrości mi mojej pracy... Przecież to takie proste. Łączę ludzi w pary, piszę książki występuję w telewizji... Jednak te osoby widzą tylko efekty, a nie trud pracy. Do miejsca w którym jestem obecnie od 9 lat prowadzi mnie własna droga, która rzadko była usłana różami. Jednak na szczęście kocham to co robię, jestem zdeterminowana, mam misję, wizję i wspierających ludzi. I krok po kroku buduję Imperium Miłości. 
👉❤️I chociaż do realizacji moich planów potrzebuję pieniędzy, to potrafię się dzielić, zrezygnować z czegoś i pomóc potrzebującym. Tak też było w upływającym tygodniu. Wspierałam uchodźców z Ukrainy, wpłaciłam na zbiórkę dla cudownej Margaret, która znalazła bezpiecze schronienie u moich sąsiadów... Gorąco zachęcam do wsparcia.
https://zrzutka.pl/2w9263?utm_medium=social...
Kupowałam bieliznę, słodycze, środki higieniczne i środki czystości dla innych potrzebujących uchodźców. Piszę, to po to, bo pomoc jest nadal potrzebna. Jednorazowa wpłata czy kupno makaron, to o wiele za mało.
👉❤️ Oczywiście standardowo umawiałam na randki, w ten weekend wielu moich klientów randkuje😃. 
 Zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce oraz korzystali z samodzielnej rejestracji przez www.zolyty.pl 
👉❤️ Prowadziłam sesje coachingu relacji, przeprowadziłam analizę singla, udzieliłam konsultacji oraz zdecydowałam się na współpracę z dystrybutorem książek, a Joanna Czerny w piątek dostarczyła je do Warszawy. Dziękuję.😃❤️ Cały czas trwają prace nad moją nową książką Romantyczna Polska. Obecnie jest po pierwszej korekcie, aktualnie w składzie, następny etap to wysyłka tekstu i zdjęć do obiektów do autoryzacji.

Plany na nowy Tydzień
👉❤️W planach mam zapisy  przez wideorozmowy, osobiście,  coaching, konsultacje, analizy singla. Pomoc uchodźcom z Ukrainy. Czas dla rodziny.

Cudownego tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz