Wiosną obudź w sobie miłość – czyli o tym, że wiosną częściej się zakochujemy

Robi się coraz cieplej, więc zaczyna się wiosna. Wszystko budzi się do życia, a kwiaty zaczynają kwitnąć. Budzi się również pragnienie miłości. Zastanawiam się czemu jest tak, że ludzie częściej zakochują się właśnie wiosną.

Obudź w sobie miłość

Po zimowej chandrze spowodowanej brakiem słońca, otwórz się na miłość. Wyjdź na spacer do parku i poodychaj świeżym powietrzem. Pierwsze cieplejsze dni każdemu poprawiają humor, dzięki temu stajemy się bardziej otwarci na nowe znajomości. Samotnie spędzona zima daje nam do myślenia i dlatego przy pierwszych oznakach wiosny chcemy to zmienić i się zakochać. Wiosenna aura zwiększa pragnienie miłości, wszystko dookoła przypomina nam o nowych uczuciach. Ulice pełne są zakochanych par i randkowiczów. To kolejny impuls do obudzenia w sobie miłości i stworzenia pięknego związku.

Nie ma nic złego w tym, że o tej porze roku zakochujemy się częściej. Najważniejsze jest to, że chcemy kochać i być kochanym. Bez względu na wszystko, nie pozbawiaj się tego pragnienia. Jeśli jeszcze nie jesteś zakochany, bądź zakochana – nie załamuj się i próbuj dalej. Każdy zasługuje na miłość i nie warto jest się bać tego uczucia.

Pozdrawiam

Swatka Anna

Dodaj komentarz