Dlaczego nie możesz znaleźć miłości?

 Jeśli bezskutecznie szukasz miłości. Ciągle marzysz o znalezieniu partnera. Kolejna randka okazała się stratą czasu? Czujesz zniechęcenie i boisz się, że już nikogo nie znajdziesz? Winisz siebie za to, że ciągle jesteś samotny/samotna? Nie martw się, jest Analiza Singla!!
  
   Jesteś ciekawy/ciekawa, na czym ona polega?
  
 Porozmawiajmy przez wideorozmowę. Podczas rozmowy zadam Ci sporo ważnych pytań, opowiesz mi o swoich doświadczeniach i przemyśleniach. Możesz mi zaufać – już 9 rok łączę ludzi w szczęśliwe pary, jestem coachem relacji.
 Po naszej rozmowie w ciągu 7 dni otrzymasz na podany adres e-mail gotową analizę.
 Analiza zawiera Twoje mocne i słabe strony, moją ocenę, gdzie leży problem i najważniejsze – co dalej robić, abyś odmienił/odmieniła swoje życie. Otrzymujesz ode mnie GOTOWY PLAN DZIAŁANIA, aby raz na zawsze wyrwać się z sideł samotności.
  
   Jeśli jeszcze mnie nie znasz to pozwól, że napiszę kilka słów o sobie:
  
 Od 9 lat jestem swatką, coachem relacji. Połączyłam wiele par, często osoby bezskutecznie poszukujące miłości od lat. Rozmawiałam z wieloma samotnymi o ich sposobach poszukiwań odpowiedniego partnera. Analizowałam mnóstwo randek, poznałam tysiące historii ludzi żyjących w pojedynkę. Przeczytałam dziesiątki poradników, aż połączyłam praktykę z teorią i teraz już WIEM, jak zrobić to dobrze.
  
 Weź sprawy w swoje ręce, skorzystaj z mojej usługi. 
 Analiza Singla czeka na Ciebie.
 Zamów  https://swatkaanna.pl/produkt/analiza-singla/
 Zapraszam tel. 730 251 897 lub swatkaanna@op.pl
  
 Pozdrawiam
 Swatka Anna 

Dodaj komentarz