10 pomysłów na to, jak zaskoczyć swoją drugą połówkę.

Czy często zastanawiasz się jak zaskoczyć swoją drugą połówkę? Może wyczerpały Ci się już pomysły? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to zapraszam do przeczytania moich pomysłów, które być może Cię zainspirują lub po prostu z nich skorzystasz.

1. Romantyczny list

Pierwsza propozycja to romantyczny list, w którym wyrazisz swoje uczucia i emocje, które czujesz do swojego partnera/partnerki. Napisz go, włóż do koperty i daj partnerowi osobiście, włóż do skrzynki albo wyślij pocztą.

2. Księga wspomnień

Przygotuj dla swojej połówki księgę wspomnień. Wklej do niej Wasze wspólne zdjęcia, zapisz tam Wasze ulubione miejsca, filmy czy przygody. Możesz również napisać pod zdjęciami romantyczne wyznania miłości.

3. Bukiet balonowy

Możesz zamówić bukiet balonowy dla swojej połówki, a firma u której zakupisz taki bukiet dostarczy go w miejsce które wybierzesz. Może być to np. miejsce pracy Twojej połówki czy wasz dom.

4.  Miłosny SMS

Wyślij do swojej połówki w ciągu dnia romantycznego sms-a. Napisz za co ją kochasz, bądź podziwiasz. Niby banalna rzecz, a jak cieszy.

5. Lot balonem

Zaproś swoją połówkę na lot balonem, np. nad Waszym miastem, albo w mieście, które chcecie odwiedzić. Dzięki temu przeżyjecie niesamowitą przygodę.

6. Spotkanie z idolem

Jeśli Twoja połówka ma ulubionego aktora, autora książek czy piosenkarza, w tajemnicy zabierz ją na spotkanie fanów albo premierę nowej książki. Nawet jeśli będzie ono w innym mieście to niespodzianka na pewno się uda, a Twoja połówka będzie bardzo zaskoczona.

7. Winnica

Jeśli Twoja połówka lubi wino – zrób jej niespodziankę i zabierz do winnicy. Spacer między winoroślami, zwiedzanie winnicy i degustacja pysznego wina to przepis na idealną niespodziankę, która wywoła duże zaskoczenie.

8. Kurs tańca towarzyskiego

Zapisz siebie i partnera/partnerkę na lekcje tańca. Zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej i zyskacie nowe umiejętności. Jeśli jesteście przed ślubem i weselem, może wykorzystacie te umiejętności i dzięki temu stworzycie swój pierwszy taniec.

9. Deser

Upiecz ulubione ciasto Twojej połówki, a jeśli nie umiesz piec to przygotuj ulubiony deser. Mogą być to ulubione lody czy pucharek ze świeżymi owocami i śmietaną.

10. Romantyczny weekend w Paryżu

Nie od dziś wiadomo, że Paryż to miasto zakochanych. Zaplanuj weekend w Paryżu, kup bilet na samolot, znajdź hotel. Odwiedźcie wieżę Eiffla, zjedźcie kolację w restauracji i przeżyjcie romantyczne chwile tylko we dwoje.

To moje propozycje na to, jak możesz zaskoczyć swojego partnera czy partnerkę. Jeśli Ty masz inne pomysły – podziel się nimi w komentarzu. Chętnie je przeczytam.

Swatka Anna

Dodaj komentarz