Wydarzenia Tygodnia

👉 Nastały trudne czasy, serce krwawi, a łzy same płyną po policzku… W upływającym tygodniu doświadczyłam różnych emocji, zastanawiałam się co robić? Jednak mam dzieci, męża, singli którzy liczą na moją pomoc, więc wybrałam to co jest dobre dla mojej rodziny, klientów, ale pamiętając o uchodźcach z Ukrainy. 

👉 Pracowałam, umawiałam na randki, przeprowadzałam https://swatkaanna.pl/produkt/analiza-singla/ analizę singla, udzielałam konsultacji online i telefonicznych, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście, single korzystali z samodzielnego zapisu przez https://zolyty.pl/rejestracja/
Oddałam moją nową książkę Romantyczna Polska do korekty i redakcji, wysłałam do ekspertek teksty z książki: Jak przeżyć rozwód, po składzie i II korekcie do autoryzacji. Udzieliłam wywiadu, w czwartek byłam gościem w Pytaniu na Śniadanie w TVP2,  połączyłam nową parę, spędziłam czas z rodziną, pomagałam uchodźcom z Ukrainy- wpłaciłam na zbiórkę, zakupiłam jedzenie, środki czystości, podarowałam ubrania. 

👉 Wierzę, że każdy pomaga jak może, ale pracować też trzeba. 
Właśnie teraz jeszcze bardziej samotni szukają mojej pomocy. Nawet na wojnie w bunkrach ludzie biorą śluby, zakochują się, bliskość drugiego człowieka jest ważniejsza niż wszystkie materialne dobra.

👉 Przypominam - Kupując Pomagasz!
 Do końca marca z każdego sprzedanego e-booka, audiobooka czy kursu online przeznaczę 10 zł. na zakup potrzebnych rzeczy dla uchodźców lub wpłacę na zbiórkę.
Z każdego pakietu indywidualnego, komfort przeznaczę 50 zł.
Z każdego pakietu VIP przeznaczę 100 zł.
Z Analizy Singla i Analizy Partnerskiej 50 zł.
www.zolyty.pl lub www.swatkaanna.pl

👉 Do 8 marca z okazji Dnia Kobiet do każdego pakietu dodaję książkę: Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?
https://swatkaanna.pl/sklep/page/3/

Plany na nowy tydzień
👉 Poniedziałek i wtorek spędzę w Warszawie. W planach mam spotkania z nowymi klientami, analizy singla, konsultacje, zapis klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce ul. Furgoła i w Warszawie ul. Fabryczna, wywiad, umawianie na randki, pomoc uchodźcom.  Czas z rodziną, czas dla siebie.

Cudownego tygodnia
Swatka Anna

Dodaj komentarz