Wydarzenia Tygodnia

👉❤️ Życie pisze różne scenariusze, zaskakuje nas, ale takiego jak ten obecny, myślałam, że w obecnym świecie nikt nie będzie musiał przeżywać.

👉❤️ I chociaż jestem daleko, to moje serce jest blisko. Wierzę, że dla nas jest to również test na nasze człowieczeństwo. I cieszę się, że tak wiele osób pomaga jak może. Ja również z moją rodziną włączamy się do tej pomocy. Wpłacamy na zbiórki, zrobiliśmy zakupy dla uchodźców i zostaną dostarczone do straży w naszym mieście. Jednak wiem, że to tylko kropla w morzu potrzeb.

👉❤️ Dlatego od dzisiaj do końca marca z każdego sprzedanego ebooka, audiobooka czy kursu online przeznaczę 10 zł na zakup potrzebnych rzeczy dla uchodźców lub wpłacę na zbiórkę.

👉❤️Z każdego pakietu indywidualnego, oraz komfort przeznaczę 50 zł.

👉❤️Z każdego pakietu VIP przeznaczę 100 zł.

👉❤️Z Analizy Singla i Analizy Partnerskiej 50 zł. www.zolyty.pl lub www.swatkaanna.pl

👉❤️Ten tydzień był i jest bardzo smutny, ale chociaż serce krwawi, to trzeba pracować, single liczą na moją pomoc. A jeszcze w tej sytuacji każdy chce mieć kogoś bliskiego. Kogoś do kogo można się przytulić, a nawet wybrać na wspólne zakupy i zawieźć do punktu zbiórki. Więc udzielałam konsultacji, zapisywałam przez wideorozmowy, single korzystali z samodzielnej rejestracji, umawiałam na randki, po nocach i kiedy tylko mogłam kończyłam pisanie mojej nowej książki Romantyczna Polska. We wtorek trafii do korekty.

❤️😃Plany na nowy tydzień

👉❤️ Wideorozmowy, konsultacje, umawianie na randki. Czas z rodziną, czas dla siebie, pomoc dla uchodźców.

Cudownego Tygodnia

Swatka Anna

Dodaj komentarz