5 miłych niespodzianek, którymi zaskoczysz swoją drugą połówkę

Chcesz w miły sposób zaskoczyć swojego partnera/partnerkę, a nie bardzo wiesz jak? Przedstawię Ci kilka miłych niespodzianek, które możesz zrobić dla swojej drugiej połówki. Dzięki temu unikniesz rutyny w Waszym związku.

1.Karteczki miłosne

Pierwsza propozycja to porozwieszanie w domu karteczek samoprzylepnych z wyznaniem miłości. Możesz napisać także komplementy skierowane dla partnera/partnerki, albo napisać za co się ceni lub podziwia drugą połówkę.

2.Uczta

Kolejna propozycja to romantyczna kolacja. Przygotuj samodzielnie ucztę z ulubionymi potrawami ukochanej/ukochanego z tradycyjnym przysłowiem „przez żołądek do serca”.

3.Drobne upominki

Tak jak w przypadku karteczek miłosnych, możesz przez kilka dni (np. tydzień) podrzucać swojej połowie drobne upominki, codziennie w innym miejscu, ale w takim, w którym je znajdzie (np. w szafce z ubraniami czy samochodzie). Nie muszą to być rzeczy kupione, mogą być takie, które zostaną wykonane samodzielnie. Upiecz ulubione ciasteczka lub podaruj ramkę ze wspólnymi zdjęciami.

4.Śniadanie do łóżka

Przygotuj partnerowi/partnerce śniadanie do łóżka. Wstań wcześniej, kup w sklepie świeże pieczywo, ulubione przysmaki i podaj do łóżka, a z pewnością będzie mile zaskoczony/zaskoczona.

5.Wyjazd niespodzianka

Zaplanuj wycieczkę niespodziankę w miejsce gdzie zawsze chcieliście pojechać. Upewnij się, że w tym czasie partner, bądź partnerka nie ma żadnych ważnych zobowiązań i ruszajcie w drogę.

Pozdrawiam

Swatka Anna

Dodaj komentarz