Wydarzenia Tygodnia

👉Jeśli obserwujesz mnie dłużej, to pewnie wiesz, że jestem energiczna, optymistycznie nastawiona do świata, widzę światło, tam, gdzie inni widzą tylko mrok. Dużo mówię, ale też dużo robię.

👉Na swoim koncie mam już napisanych kilka książek, ebooków. Nagrałam audiobooki, kursy online, stworzyłam platformę edukacyjną dla singli i par- Akademię Swatki. Pewnie wiesz, że jestem autorką teksu piosenki, którą napisałam dla zespołu Muzykanty, a w 2019 roku wyruszyłam na trasę po Polsce- Swatka Anna w Twoim Mieście. Odwiedziłam każde miasto wojewódzkie, spotykałam się z singlami.

👉Jestem zwyczajna, taka jak Ty. Mam lepsze i gorsze dni. Doświadczam hejtu, rozczarowań, a im o mnie głośniej, tym częściej ludzie próbują mnie wykorzystać…Tak jakby wszystko co osiągnęłam do teraz, było za sprawą magicznej różdżki, a nie efektem pobudki o 05:00, ciężkiej pracy, determinacji, misji i wizji. Podobno tak jest, kiedy idziesz w dobrym kierunku… Więc krok po kroku buduję moje Imperium Miłości.

👉Tak też było w minionym tygodniu… Umawiałam na randki, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, klienci korzystali z samodzielnej rejestracji przez www.zolyty.pl Udzielałam konsultacji, przeprowadzałam analizę singla, udzieliłam wywiadu, spotkałam się z nowym klientem VIP w Warszawie, wystąpiłam w lokalnej telewizji, a w niedzielę byłam gościem w Pytaniu na Śniadanie w TVP2. Pracowałam nad moją nową książką Romantyczna Polska, spędziłam mile czas z rodziną na weekendzie w Warszawie. A wczoraj świętowałam urodziny siostry. No i na ostatni tydzień ferii przygarnęłam moją siostrzenicę Martynkę. Plany na nowy tydzień

👉Umawianie na randki, konsultacje, analiza singla, wideorozmowy, zapis klientów stacjonarnie, wywiad, praca nad książką, czas z rodziną, czas dla siebie.

Cudownego tygodnia Swatka Anna

Dodaj komentarz