Dlaczego single decydują się na poszukiwanie miłości w okolicach swoich urodzin?

Ostatnio zauważyłam, że co jakiś czas do mojego biura zapisują się single, którzy niedawno mieli urodziny, albo są chwilę przed nimi. Zaczęłam się nad tym bardziej zastanawiać, żeby dowiedzieć się co ich do tego skłania.

Prezent urodzinowy

Pierwsze co przyszło mi do głowy, to to, że singiel postanowił sobie zrobić prezent urodzinowy i z moją pomocą poszukać miłości, bo po prostu czuje się samotny. Jest też możliwość, że ktoś z rodziny podarował tej osobie jako prezent moją książkę, e-booka lub inną rzecz, która go zainteresowała i zdecydował się na skorzystanie z oferty mojego biura.

Refleksja

A może przy okazji kolejnych urodzin naszła singla refleksja i zaczęło mu przeszkadzać, że kolejny rok spędzi w pojedynkę. W takim momencie przypomina mu się, że życie szybko ucieka i nie warto marnować czasu na bycie samotnym. Wydaje mi się, że większość osób chciałoby dostać na pobudkę przez swojego partnera śniadanie do łóżka w swoje urodziny i bez okazji. Dla mnie moje urodziny to ważny dzień i cieszę się, że mogę go spędzać z moimi bliskimi. Więc z chęcią pomagam każdemu i myślę, że jeśli uda się komuś znaleźć miłość, to kolejne urodziny będą bardzo udane.

Jeśli Ty nadal jesteś singlem i czujesz się samotny lub samotna, to nie czekaj do swoich urodzin tylko skorzystaj z mojej pomocy już dziś. A jeśli nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla kogoś z twojej rodziny, bądź znajomych, to zapraszam do zakupu moich e-booków, audiobooków, książek lub kursu online. Dzięki temu może ta osoba zdecyduje się na poszukiwanie miłości z moją pomocą.

Pozdrawiam

Swatka Anna

Dodaj komentarz