Jak przeżyć Walentynki gdy jesteś singlem?

Jeśli w Walentynki jesteś singlem bądź singielką, to nie zadręczaj się tym faktem. Nie ty pierwszy i nie ostatni, to nie jest tragedia. Przedstawię Ci kilka sposobów, aby przeżyć ten dzień i nie myśleć o tym, że jesteś samotny lub samotna. Przede wszystkim myśl pozytywnie.

Zrób coś dla siebie

W tym szczególnym dniu dla zakochanych, nie zadręczaj się ani nie obwiniaj. Po prostu przestań o tym myśleć i skup się na tym, aby zrobić coś dla siebie. Zafunduj sobie jakąś fajną atrakcję, bądź prezent o którym zawsze marzyłeś lub marzyłaś. Potraktuj ten dzień jak każdy inny i zapomnij o tym, że wszyscy wokół mówią o Walentynkach. Zrelaksuj się, pójdź na masaż, albo do sauny i w ten sposób okaż miłość sobie i swojemu ciału, które się zregeneruje.

Impreza ze znajomymi singlami

Nikt nie powiedział, że Walentynki musisz spędzać samotnie. Umów się ze znajomymi singlami i razem spędźcie ten dzień. Omijajcie imprezy dla par, a tego dnia spotkajcie się z osobami, które znajdują się w tej samej sytuacji jak Ty. Kto wie, może na takiej imprezie poznasz kogoś idealnego dla siebie.

Antywalentynki

Możesz także zamienić ten dzień w swoje własne święto i przyrządzić jakąś pyszną kolację albo zamówić swoje ulubione jedzenie. Kup lody i zamiast oglądać komedie romantyczne włącz horror jeśli lubisz lub film akcji. Weź długą i odprężającą kąpiel, która zapewni Ci mocny i regenerujący sen.

Jeśli masz inne sposoby jak przeżyć ten dzień, to podziel się nimi w komentarzu. A jeśli przeszkadza Ci samotność to zapisz się do mojego biura, a może kolejne Walentynki spędzisz z drugą połową.

Pozdrawiam

Swatka Anna

Dodaj komentarz