5 filmów o nowych początkach

Wesele w Sorrento

Ona jest po przejściach z mężem, który podczas jej walki z rakiem znalazł sobie młodszą partnerkę. On jest wdowcem, który nie może się odnaleźć po śmierci żony. Spotykają się na weselu swoich dzieci w Sorrento, a właściwie już trochę wcześniej, podczas stłuczki na lotnisku. Pogodne, osnute we włoskim klimacie, romantyczne kino.

Ten jedyny

Sara, pisarka przeżywająca właśnie kryzys twórczy, spotyka na swojej drodze intrygującego mężczyznę, który nieustannie zmienia swoją osobowość i alter ego, aby unikać kontaktu z rzeczywistością i poradzić sobie z przeszłością.

“Dating & New York”

Wendy i Milo poznają się poprzez apkę randkową “Meet Cute”. Oboje szukają czegoś innego – ona chce poznawać innych mężczyzn, natomiast on poszukuje bardziej kumpla niż związku. Koniec końców godzą się zostać swoimi “friends with benefits”. W międzyczasie najlepsi przyjaciele Wendy i Milo zaczynają ze sobą randkować. Co wyjdzie z tego galimatiasu?

Kocha, lubi, szanuje

Czterdziestoparolatkowi z dnia na dzień zawalił się cały świat. Żona przyznała się do romansu i zażądała rozwodu. Przypadkowo poznany w barze dużo młodszy Jacob, staje się randkowym mentorem naszego bohatera. Uczy go jak się ubierać, zachowywać i rozmawiać z kobietami. Dzięki temu Cal odzyskuje wiarę w przyszłość. Nie wie jednak, że jego mentor romansuje z jego dorosłą córkę.

P.S. Kocham Cię

Bohaterką kolejnego filmu romantycznego jest Holly. Poznajemy ją w szalenie trudnym dniu, pogrzebu jej męża, Gerry’ego. Holly nie może się pogodzić, z tym co się stało. Kilka tygodniu po pogrzebie, w dniu jej trzydziestych urodzin dostaje list od zmarłego męża. Obmyślił to jeszcze przed śmiercią. Listy zaczynają przychodzić regularnie i wyrywać Holly z rozpaczy. Dzięki wiadomościom od zmarłego męża, a także przy pomocy przyjaciół oraz hałaśliwej i kochającej rodziny, Holly znów zaczyna śmiać się, płakać, śpiewać, tańczyć i staje się silniejsza niż kiedykolwiek. Ta miłość pokonała śmierć.

Dodaj komentarz