Zapisz się online

👉❤️Jeśli Ty również pragniesz miłości a brak Ci czasu, ochoty, pomysłu na poszukiwania – to zapraszam do skorzystania z moich usług.

👉❤️Podczas wideorozmowy, tak jak w trakcie spotkania z klientem w biurze, poznaję Ciebie oraz Twoje wymagania w stosunku do potencjalnego partnera. Koszt obsługi wynosi tyle co obsługa stacjonarna wybranych Pakietów. Jeśli chcesz zamówić wideorozmowę, to skontaktuj się przez zolyty@op.pl lub telefonicznie 730 251 897 ustal datę i godzinę spotkania www.zolyty.pl

👉❤️Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. 9 lat z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty, jestem również coachem relacji. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

👉❤️Działam na wielu płaszczyznach. Jestem autorką książek: “Zolytowy Poradnik Randkowy”, “Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?”, “Jak znaleźć odpowiednią kobietę?”, “Jak randkować bez wychodzenia z domu?”, “Jak w 21 dni naprawić związek”.

  • Napisałam tekst do piosenki „Scenariusz”, która ukazała się na płycie „Bydzie Impreza” zespołu Muzykanty.
  • Moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach, jak: „Dzień Dobry TVN”, “Pytanie na Śniadanie” w TVP2, „Po Godzinach” w TVT Telewizja Regionalna, Telewizja Silesia, TVP3 Olsztyn, TVP3 Katowice, “Teleexpress”, “Nauka Jazdy” w TTV, Radio Silesia, Radio Olsztyn, Radio em, Polskie Radio RDC, “Gazeta Wyborcza”, “Dziennik Zachodni”, “Świat Kobiety”, “Dobre Rady”, “Chwila dla Ciebie”, “Takie Jest Życie”, “Głos Seniora”, “Dar Seniora”, “Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny”, “Kurier”, “Tygodnik Regionalny Nowiny”, “Tygodnik Rybnicki”, Kobieta ze Śląska.pl., Natemat.pl, Eska.pl, DziennikZachodni.pl, iknurów.pl, Rybnik.nasze.miasto.pl, se.pl.

Pozdrawiam

Swatka Anna

Dodaj komentarz