Wydarzenia Tygodnia

👉❤️W tym tygodniu odwiedziłam rekordową liczbę obiektów w ramach projektu Romantyczna Polska ❤️ Udzieliłam dwóch wywiadów. Pierwszy jest już dostępny na stronie Dzień Dobry TVN https://dziendobry.tvn.pl/…/jakich-kobiet-szukaja

👉❤️Umawiałam na randki, zapisywałam osobiście w Czerwionce i przez wideorozmowy, klienci korzystali również przez zapis na www.zolyty.pl Przybyła jedna para, Ania i Ryszard, gratuluję. Zostałam zaproszona na nagrania w telewizji. Spędziłam czas z rodziną. Odwiedziłam kolejny obiekt w ramach projektu Romantyczna Polska.

Plany na nowy tydzień

👉❤️Od poniedziałku do piątku mam w planach umawianie klientów na randki, zapis przez wideorozowy, konsultacje. Od 5:00 do 7:00 praca nad książką Romantyczna Polska. W piątek mój asystent Zbyszek będzie świętował swoje urodziny, więc będzie mała przerwa w pracy. W sobotę mój mąż Andrzej będzie świętował swoje urodziny, więc będzie rodzinnie. W niedzielę jadę do kolejnych obiektów oraz na spotkanie z klientami VIP.

👉❤️Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy, to umów się na wideorozmowę, zapisz przez www.zolyty.pl Zaproś mnie do siebie, odwiedź biuro w Czerwionce lub Warszawie.

Cudownego tygodnia

Swatka Anna

Dodaj komentarz