Znajdź miłość w 2022 roku

Pod koniec mijającego roku, większość z nas robi magiczne listy planów na następny rok… Wiem coś o tym, bo każdego roku również ją przygotowuję. Najczęściej wypisujemy cele związane z naszą sylwetką, poprawą zarobków, podróży, remontów, ale też marzeń związanych z naszą miłością, o ile nie jesteśmy w stałym związku.

I niestety w większości przypadków, kiedy pod koniec kolejnego roku przyglądamy się naszej liście, jakoś blado to wygląda. Waga ani drgnęła, a może i przybyło nam trochę krągłości, remontu ani śladu, a miłość oglądaliśmy tylko w komediach romantycznych.

Więc aby dopomóc szczęściu, a twój cel związany z miłością dostał szansę na spełnienie, koniecznie zastosuj moje rady. Jestem swatką, a temat miłości jest dla mnie tak oczywisty jak to, że po nocy przychodzi dzień, a moją misją jest praca na rzecz samotnych, to z pewnością moje wskazówki będą dla Ciebie cennym drogowskazem, które doprowadzą Cię do miłości.

  1. Znajdź czas na miłość- koniecznie przeanalizuj swój grafik, odpuść dodatkowe zajęcia, nadgodziny, znajdź czas na poszukiwanie miłości.
  2. Wyobrażaj sobie wasze wspólne życie. Myśl o tym jak spotkasz miłość swojego życia. O czym będziecie rozmawiać, w co będzie ta osoba ubrana.
  3. Przeczytaj poradnik randkowy, naucz się skutecznego randkowania. Oczywiście polecam swoje poradniki.
  4. Zacznij samodzielne poszukiwania lub skorzystaj z pomocy eksperta. Polecam swoje usługi.
  5. Nie poddawaj się… Każda kolejna randka zbliża Cię do upragnionego finału.

Wierzę, że w 2022 roku znajdziesz miłość, więc i Ty mocno w to wierz, a zdarzy się cud.

Pozdrawiam

Swatka Anna

Dodaj komentarz