Jak przeżyć święta gdy jesteś singlem?

Do Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu. Być może spędzasz wolny czas na spacerach, czy też w galeriach handlowych kupując podarunki dla bliskich Ci osób. Często widzisz zakochane w sobie pary, które radośnie podchodzą do wspólnego przeżywania świąt. Zastanawiałaś lub zastanawiałeś się jak przeżyć święta, gdy jesteś singlem? Jeśli tak, to ten wpis blogowy jest właśnie dla Ciebie. Mam nadzieję, że pomoże on Tobie spędzić dobrze ten grudniowy czas.

Zastanów się co z Wigilią

Przeżywanie Bożego Narodzenia zacznij od zastanawiania się nad tym, co będziesz robić w Wigilię. Możesz spędzić cały dzień w domu rodzinnym, pomagając przy przygotowaniach do kolacji. Możesz też przybyć tylko i wyłącznie na sam posiłek, nie zapominając przy tym oczywiście o podarunkach dla najbliższych. Możesz też pomyśleć, żeby spędzić ten dzień inaczej, na przykład w gronie innych samotnych osób.

Usiądź i zastanów się, czy wśród Twoich znajomych i przyjaciół jesteś jedyną osobą bez drugiej połówki. Jeśli nie tylko Ty jesteś singlem, to zaproponuj innym samotnym, ale bliskim Ci osobom spędzenie Wigilii razem. Ustalcie tylko menu oraz to, co kto przygotuje konkretnego do jedzenia. Możecie postawić na tradycyjną kolację albo totalny misz-masz. A po posiłku możecie spędzić czas na piciu wina i grze w planszówki.

A może wyjazd?

Jeszcze nie jest za późno na to, aby zorganizować na przykład wyjazd zagranicznych do ciepłych krajów! Przepatrz ofertę biur podróży, a jestem pewna, że trafisz na fajną ofertę last minute. Nie zapomnij zaproponować wyjazdu innemu singlowi ze swojego bliskiego otoczenia. Jestem pewna, że w takiej sytuacji będzie Wam zdecydowanie raźniej i przyjemniej!

Jak przeżyć święta, gdy jesteś singlem?

Boże Narodzenie to rodzinny czas. Postaraj się, aby spędzić te dni albo w gronie rodziny albo w gronie najbliższych przyjaciół. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, co możesz zrobić w te dni, to mam dla Ciebie propozycję. Zajrzyj do mojego sklepu, a znajdziesz w nim poradnik, który pomoże Tobie przetrwać Boże Narodzenie.

Dodaj komentarz