Jak przeżyć pierwsze wspólne święta?

Jesteście już w związku od kilku tygodni, a przed Wami okres świąteczny. Nie możesz już doczekać się wspólnego Bożego Narodzenia. Czy wiesz jednak jak przeżyć pierwsze wspólne święta? Jestem pewna, że z jednej strony się ekscytujesz, ale z drugiej, to umierasz z nerwów i strachu przed tym, jak to będzie. Przede wszystkim uspokój się i przeczytaj ten wpis. Jestem pewna, że będzie on dla Ciebie pomocny.

Wspólnie zaplanujcie jak spędzicie Wigilię

Teraz jest ostatni moment, abyście wspólnie zaplanowali to, jak Wasze Boże Narodzenie będzie wyglądało. W zależności od stażu Waszego związku zdecydujcie czy jesteście już gotowi na to, by spędzić Wigilię u jednej lub u drugiej rodziny. Jeśli myśl o spotkaniu rodziny drugiej strony Was jeszcze przeraża, to spokojnie – na wszystko przyjdzie czas. Zastanówcie się zatem czy tego dnia spotkacie się ze sobą, czy podarunkami wymienicie się wcześniej albo później.

Zdecydujcie o tym, co robicie 25 i 26 grudnia

Jako para możecie ze spokojem spotkać się 25 i/lub 26 grudnia. Ustalcie na tym etapie mniej więcej godzinę Waszego spotkania, żebyście mogli zaplanować też odpowiednią ilość czasu dla swoich rodzin. Możecie też określić co danego dnia będziecie robić. Co mam na myśli? Mam na myśli to, czy spędzicie ten czas na oglądaniu filmów albo może pójdziecie na otwarte lodowisko, czy też będziecie spacerować po mieście i podziwiać przy tym świąteczne dekoracje.

Jak przeżyć pierwsze wspólne święta?

Jestem pewna, że gdy ustalicie najważniejsze kwestie, to świąteczna atmosfera sama do Was przyjdzie i miło spędzicie ten przepiękny czas. Jeśli jednak nadal martwisz się tą sprawą, to mam dla Ciebie rozwiązanie. W moim sklepie znajdziesz mini poradnik, w którym bardziej obszernie poruszam tematykę pierwszego spędzania świąt. Jestem pewna, że znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie swoje pytania oraz wątpliwości. Dzięki temu spokojniej przeżyjesz pierwsze wspólne święta ze swoim partnerem lub partnerką. Trzymam za Was mocno kciuki!

Dodaj komentarz