Romantyczny wyjazd we dwoje – jak pielęgnować związek

Na początku związku wszystko wygląda jak piękny sen. Zakochani po uszy liczycie, że tak już będzie zawsze. Niestety prędzej czy później każdą parę dopada codzienność. Ciągła gonitwa, praca, sprzątanie, opieka nad dziećmi, zmęczenie i coraz mniej czasu sprawiają, że oddalacie się od siebie. 
Więc zanim nadejdzie ten dzień, kiedy spojrzycie na siebie obojętnym wzrokiem, a w waszych sercach zabraknie już uczucia, zadbajcie o swój związek. Jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć. Najlepszy moment jest teraz, nie w gabinecie na terapii dla par, nie na sali rozwodowej…

Jeszcze jest czas, aby zawalczyć o związek, a jednym z skutecznych sposobów jest wyjazd we dwoje, który jest zdecydowanie tańszy niż usługa adwokata czy terapeuty oraz znacznie przyjemniejszy niż emocjonalna rozsypka i szarpanina w sądzie…
  Od 15 lat jestem w stałym związku, od 13 lat szczęśliwą mężatką. Jako swatka i coach relacji z doświadczenie zawodowego wiem, dlaczego rozpadły się związki moich klientów. Dlatego od lat dbam o mój związek z Andrzejem jak o najcenniejszy skarb. Chodzimy na randki, wyjeżdżamy tylko we dwoje.

  14 maja 2021 w moje 39 urodziny publicznie ogłosiłam, że na 40 urodziny napiszę i wydam przewodnik po romantycznych miejscach w Polsce o nazwie Romantyczna Polska. W tym celu szukam romantycznych obiektów w Polsce, odwiedzam i sprawdzam czy faktycznie posiadają ofertę dla par, a jeśli tak, to otrzymują certyfikat Romantyczna Polska oraz miejsce w mojej książce. Dotychczas odwiedziłam pięć miejsc, które z czystym sercem rekomenduję. To wyjątkowe obiekty na romantyczny wyjazd we dwoje. Różni je lokalizacja, standard, cena, ale łączy certyfikat Romantyczna Polska, życzliwy, otwarty i profesjonalny personel.
W każdym miejscu możecie zorganizować romantyczne chwile według własnych fantazji, zaręczyny, rocznica ślubu albo coś wyjątkowego bez okazji… Wystarczy wcześniej zadzwonić, ustalić szczegóły…
Ognisko tylko we dwoje, lot śmigłowcem, zwiedzanie miasta dorożką, kulinarne warsztaty z afrodyzjakami, strefa spa na wyłączność, kapela góralska, rejs jachtem…I wiele więcej. W każdym tym miejscu w kąciku do czytania odnajdziecie moją książkę: Jak w 21 dni naprawić związek, jeśli będziecie czuli potrzebę zapoznać się z radami zawartymi w tym poradniku, serdecznie zapraszam. 


  A to lista polecanych miejsc w Polsce na romantyczne wyjazdy we dwoje:

1. Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie, to wyjątkowe miejsce na Mazurach. Położone na Półwyspie Popielniańskim, u styku trzech jezior: Bełdan, Śniardw i Jeziora Mikołajskiego. Z każdej strony otulają go wody Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i lasy Puszczy Piskiej.
Kontakt
https://wierzba.pan.pl/ Telefon: +48 516 009 061 Telefon: +48 87 423 16 19 E-mail: wierzba@wierzba.pan.pl Adres: Wierzba 7, 12-220 Ruciane-Nida (woj. warmińsko-mazurskie)2. Villa Collis Relaxation & Style Villa to luksusowy i bardzo kameralny kompleks wypoczynkowy położony na 7 ha działki u podnóża dzikiego pasma górskiego Otrytu w samym sercu Bieszczadów, na wzniesieniu półwyspu, którego niemal zewsząd okalają wody Zalewu Solińskiego.
Kontakt
https://villacollis.pl/
RECEPCJA HOTELU:
Telefon: 881 541 541
Telefon: 507 934 227
E-mail: recepcja@villacollis.pl
Adres: Olchowiec 46
38-710 Czarna
 
3. Chata na Groniu Restauracja i Pensjonat. Położony na urokliwej leśnej polanie w Beskidzie Śląskim na wysokości 660 m. n.p.m. Za oknem rozpościera się widok na całą Kotlinę Żywiecką z pasmem Babiej Góry, Pilska i szczytami Tatr.
Kontakt
http://www.chatanagroniu.pl/
Telefon: 505 105 042 E-mail: biuro@chatanagroniu.pl Adres: ul. Nadmeszna 8 43-360 Bystra


4. Hotel City SM Business & SPA, położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa wśród zieleni, w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. To spokojne miejsce na regeneracje ciała i duszy.
Kontakt
https://www.hotelcity.pl
Rezerwacja 
Telefon: 12 266 60 21
E-mail: reservation@hotelcity.pl
Adres: ul. Gajowa 16 
30-426 Kraków (Borek Fałęcki)

 

5. Centrum Green Hill to obiekt hotelowy, położony w Wiśle – Perle Beskidów w najpiękniejszych wiślańskich dolin - Dziechcince (800m od rynku Wisły). Kameralne, eleganckie miejsce.
Kontakt
https://www.centrumgreenhill.pl/
Telefon/fax: +48 33 855 27 57
Telefon: 510 122 078
E-mail: recepcja@centrumgreenhill.pl
Adres: ul. Dziechcinka 7
43-460 Wisła
Nie byłabym sobą gdybym nie udzieliła Wam rad, które sprawią, że ten wyjazd będzie bardziej owocny…

Oto moja lista:
 Zabronione
1. Nie mówicie o dzieciach, teściowych, rachunkach, zakupach, pracy. Zapomnijcie o innych życiowych rolach. Nie ma mamy, taty, szefa, pracownika, córki, itd. Jesteście tylko wy. Zakochani, szczęśliwi. 
2. Nie krytykujecie partnera.
3. Nie wisicie na telefonach, nie sprawdzacie co pięć minut co się dzieje w mediach społecznościowych. Oczywiście możecie dać światu informacje, gdzie jesteście, zamieścić zdjęcie, oznaczyć obiekt, jeśli macie na to ochotę, ale bez przesady.
4. Nie pracujecie- czyli nie odbieracie telefonów służbowych, nie odpisujecie na emaile, itd.
 
Zalecane
1. Porozmawiajcie o marzeniach
2. Przypomnijcie sobie wcześniejszy wyjazd najlepiej taki na początku waszego związku, jak byliście mocno zakochani.
3. Śpijcie pod jedną kołdrą – nie tylko na wyjeździe, ale od czegoś trzeba zacząć
4. Zmieńcie coś w strefie intymnej. Wprowadźcie małą nowość. Nowa bielizna, gadżet, pora, pozycja, częstotliwość. Cokolwiek co będzie inne niż dotychczas. 
5. W każdym dniu powiedźcie partnerowi/partnerce szczery komplement. Wtedy poczujecie się docenieni np. Uwielbiam twoje oczy. Czuję się bezpieczna, kiedy tak sprawnie prowadzisz samochód. Itd. Podziwiam cię za to, że tyle osiągnęłaś, a nadal jesteś delikatną, czułą kobietą. 
6. Zadbajcie o swój wygląd. Na romantyczną kolację wystrójcie się jak na pierwszą randkę. 
7. Bądźcie uważni…Czyli skupcie się na TU i Teraz…Jesteście Tylko wy, wasze uczucia, marzenia, ciała… Nasyćcie ciała, nakarmcie duszę…

Pozdrawiam
Swatka Anna

Dodaj komentarz