Wydarzenia Tygodnia 52

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 52!

Wydarzenia Tygodnia 52

Romantyczna Polska, to projekt, który w tym tygodniu najbardziej zaprzątał mi głowę. A wszystko dlatego, że odwiedziłam pierwsze z 40 romantycznych miejsc w Polsce, które znajdą się w moim przewodniku po romantycznych miejscach w Polsce. W ten weekend byłam w Domu Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk w Wierzbie. Ich strona internetowa znajduje się TUTAJ, a profil na Faceboku – TUTAJ.

To obiekt, który otrzymał mój certyfikat Romantyczna Polska, w którym zaświadczam, że jest romantycznie. Cudowny widok na jezioro, mnóstwo zieleni, hamaki przy jeziorze do relaksu lub obserwacji gwiazd. Możliwość zorganizowania ogniska, romantycznej kolacji z dodatkiem naturalnych afrodyzjaków, pokoju w klimacie romantycznym, zaręczyn według własnego pomysłu i wiele więcej. Gorąco polecam. Więcej o tym obiekcie znajdziecie w najbliższym czasie na stronie projektu Romantyczna Polska.

A co jeszcze się wydarzyło w tym tygodniu?

W upływającym tygodniu umawiałam na randki, a także zapisywałam nowych klientów w terenie, osobiście w siedzibie firmy w Czerwionce. Klienci zapisywali się również samodzielnie przez stronę internetową oraz przez wideorozmowy. Udzieliłam wywiadu, a także wysłałam do korekty i redakcji moją nową książkę: Jak przeżyć rozwód? Oprócz tego dołączyłam do projektu Ilony Adamskiej dotyczącego wsparcia dzieci – kalendarz charytatywny na 2022 rok. Znalazłam oczywiście też czas dla dzieci oraz męża.

Plany na nowy tydzień

Nadchodzący tydzień zapowiada się intensywnie. Będę zapisywała nowych klientów przez wideorozmowy oraz osobiście w biurze stacjonarnym w Czerwionce. We wtorek oraz środę będę pracowała w biurze w Warszawie, a w weekend będę dostępna dla nowych klientów w Polańczyku. Także w piątek odwiedzę Bieszczady w ramach projektu Romantyczna Polska, a w środę będę gościem telewizji śniadaniowej.

Cudownego Tygodnia,

Swatka Anna

Dodaj komentarz